Vypnout reklamy

Hra na mobil Need for Speed No Limits

Přijďte si zahrát novou android hru od firmy EA. Série Need For Speed v posledních letech prošla svým úpadkem, ale díky návratům ke kořenům

Přijďte si zahrát novou android hru od firmy EA. Série Need For Speed v posledních letech prošla svým úpadkem, ale díky návratům ke kořenům NFS Undeground se může dostat zpátky a mobilní hra je mnohem lepší, než předchozí android hry NFS.

Vytvořte si svůj sen a vydejte se na bláznivý závod. Je zde spoustu automobilů, které si můžete i upravovat (tuningovat). Jsou zde známé značky Subaru, VW, Ford a další. Zmáčkněte plynový pedál naplno a vydejte se do závodu. Pokuste se vyhrávat závody a otevřete si možnosti tuningu a dalších aut. Nikdy se nedívejte za sebe a neustále se snažte jet kupředu.

Poté co si vyberete svůj automobil, tak si vyberete, jaký závod chcete jet a ihned se ocitnete uprostřed bláznivé jízdy. Za každý splněnou jízdu dostanete zkušenostní body a i něco bonusového k vašemu automobilu. Mohou to být nové brzdy, nitro, body-kit. Staňte se tím nejlepśím řidičem ve městě. Taktéž nesmíme zapomenout, že vás začne také honit policie, takže budete čelit překážkám, jako jsou ostnaté pruhy, záterasy, vrtulníky a další…

Po dlouhé době jsme si užili naprosto dokonalou zábavu a musíme říct, že je hra perfektně propracovaná. Určitě si myslíme, že je lepší jak minulý díl Need for Speed a tohle je ten správný krok, jak by se měly vytvářet závodní hry. Doporučujeme hru hrát buď to na silném mobilu s větší obrazovkou, nebo rovnou na tabletu s lepším výkonem.

 • Propracované grafické zpracování, fyzika a mnohem více
 • Upravte si své vozidlo a udělejte mu pořádný tuning
 • Po každé úspěšně zvládnuté trati získejte bonus
 • Zažijte neskutečnou policejní honičku

 • 9/10
  Grafika - 9/10
 • 9.8/10
  Hratelnost - 9.8/10
 • 9.9/10
  Zábava - 9.9/10
 • 9.5/10
  Optimalizace - 9.5/10
9.6/10

Pouze několik úvodních vět

Vyžaduje Android
4.0.3 a vyšší

Od vývojáře
ELECTRONIC ARTS

Aktualizováno
29. září 2015

Možná je trošku grafické zpracování horší, ale my si osobně myslíme, že je pěkná a hlavní je hratelnost, zábava, než nějaká grafika. Když se podíváme zpět do minulých her, tak grafika nebyla vůbec osilnivá a byly hodně zábavné. Poslední dobou se dbá příliš na grafiku, ale už vůbec ne na hratelnost, příběh nebo cokoliv jiného.

Sending
User Review
5 (1 vote)