Vypnout reklamy

Hra na mobil Overkill strike: Counter terrorist FPS

Vydáno dne: 8.11.2017

Bojujte proti teroristům na různých mapách v této hře. Neříkejte, že nemáte chuť postřílet pár teroristů z celého světa. Popadněte moderní zbraně použijte modifikace a demonstrujte své schopnosti v této jedinečné android hře. [wp-review] Parádní moderní grafické zpracování Zahrajete si souboje, kde bude 20 hráčů proti 20 hráčům. Staňte se tím nejlepším hráčem na světě, […]

Bojujte proti teroristům na různých mapách v této hře. Neříkejte, že nemáte chuť postřílet pár teroristů z celého světa. Popadněte moderní zbraně použijte modifikace a demonstrujte své schopnosti v této jedinečné android hře.

[wp-review]

Parádní moderní grafické zpracování

Zahrajete si souboje, kde bude 20 hráčů proti 20 hráčům. Staňte se tím nejlepším hráčem na světě, získejte ocenění a vyhrávejte jednotlivé souboje v této hře. Nezapomínejte nakupovat zbraně, se kterými bude zabíjení nepřátel mnohem jednodušší.

Vylepšujte své oblíbené zbraně, změňte jejich vzhled a využijte technický vymoženosti své zbraně. K dispozici je přes 20 unikátních map, obrovský arzenál a hlavně bojujete online s ostatními hráči na světě.

Buroň Tomáš