Vypnout reklamy

Hra na mobil Parking Masters: Supercar Driver

Vydáno dne: 28.2.2018

Hra nabízí skvělé herní zpracování, ve které ovládáte super auta. Hlavním úkolem je udělat vše proto, abyste se v pořádku dostali co nejdále. K dispozici je 10 skvělých automobilů. Spousta automobilů Hra nabízí 50 velice náročných misí. Musíte postupně překonávat jednotlivé části. Kolem vás je realistické slunné prostředí, kde musíte pořádně zabrat. Nespěchejte a buďte […]

Hra nabízí skvělé herní zpracování, ve které ovládáte super auta. Hlavním úkolem je udělat vše proto, abyste se v pořádku dostali co nejdále. K dispozici je 10 skvělých automobilů.

Spousta automobilů

Hra nabízí 50 velice náročných misí. Musíte postupně překonávat jednotlivé části. Kolem vás je realistické slunné prostředí, kde musíte pořádně zabrat. Nespěchejte a buďte co nejpřesnější. Je lepší si zvolit svou strategií.

Jednotlivé automobily mají své slabé a silné stránky. Najděte svůj automobil, který vás bude nesmírně bavit a hlavně ho dokážete řídit. Každé auto se totiž chová úplně jinak v zatáčkách. Porazte jednotlivé časy a vybudujte si ve hře své jméno.

Buroň Tomáš