Vypnout reklamy
7.12.2018

Hra Pet World: Starejte se o své zvířátko

V této hře jste součásti nemocnice pro domácí mazlíčky, kteří se dostanou do potíží. Staňte se velmi zkušeným veterinářem a začněte léčit zvířátka. Každé zvíře má odlišné zranění, se kterým se musíte vypořádat.

K dispozici máte pokročilou diagnostiku. Vyberte si hned z několika možných léčení a využívejte veškeré možnosti k tomu, abyste své zvířátko uzdravili. Před vámi jsou pejsci, kočky, pandy a další zvířátka.

Rozšiřujte svou neuvěřitelnou kliniku a udělejte vše proto, abyste si svou ordinaci upravili. K dispozici tedy je přes 10 roztomilých zvířátek. Spousta mini-her a několik možných vylepšení. Aplikujte je a získávejte kladné hodnocení. Hra nabízí hezké grafické zpracování, perfektní zvukové rozhraní a mnohem více funkcí.

Aplikaci nebo hru si stáhněte zde

Mohlo by se Vám líbit...

Můžete navštívit další stránky tohoto webu, kde jsme pro vás vybrali, co by vás mohlo zajímat nejvíce. Víte o tom, že na stránce ukrýváme slevový 10% kupón, který můžete použít v našem obchodě s PC hrami? Kupón naleznete ve hře, kde je otevřený svět a spousta zabijáků. Je dostupná na PC i na mobil.