Vypnout reklamy

Převezměte velení nad bojovou vesmírnou lodí. Vytvořte si tým svých astronautů a vylepšujte svůj lodní systém, abyste se následně mohli vrhnout do bojů. Ukažte své taktické dovednosti. Hra se hraje online, takže je potřeba připojení k internetu. Bojujte proti ostatním hráčům z celého světa a převezměte kontrolu nad veškerým bojem, který se tady odehrává. Je […]

Převezměte velení nad bojovou vesmírnou lodí. Vytvořte si tým svých astronautů a vylepšujte svůj lodní systém, abyste se následně mohli vrhnout do bojů. Ukažte své taktické dovednosti.

Hra se hraje online, takže je potřeba připojení k internetu. Bojujte proti ostatním hráčům z celého světa a převezměte kontrolu nad veškerým bojem, který se tady odehrává. Je potřeba zneškodnit protivníky, co nejrychleji to půjde. Komunikujte se svými kamarády skrz chat.

https://www.youtube.com/watch?v=nPkGfpMDp4Y

Ve hře je nekonečný vesmír, takže nikdy není konce. Hra má hezké grafické zpracování a zároveň disponuje jednoduchým ovládáním. Samozřejmě se tady pár chyb najde, ale nejedná se o nic strašného.

Aplikaci nebo hru si stáhněte zde

Buroň Tomáš

CEO Androiduj.cz at Androiduj.cz
O telefony Android se zajímám od prvopočátku. Nicméně jako první Android telefon jsem měl Samsung Galaxy S3. Od té doby jsem této značce zůstal věrný. Hodně mě zajímají různé veletrhy a konference jako jsou CES, MWC, Google I / O, IFA a spoustu dalších. Zaobírám se i tvorbou Android aplikací v Android Studio.
Umělá inteligence, VR, AR a další technologické vychytávky jsou v mém zájmu a rád o nich píší.