Vypnout reklamy

Hra na mobil Pocket Starships

Vydáno dne: 24.11.2018

Převezměte velení nad bojovou vesmírnou lodí. Vytvořte si tým svých astronautů a vylepšujte svůj lodní systém, abyste se následně mohli vrhnout do bojů. Ukažte své taktické dovednosti. Hra se hraje online, takže je potřeba připojení k internetu. Bojujte proti ostatním hráčům z celého světa a převezměte kontrolu nad veškerým bojem, který se tady odehrává. Je […]

Převezměte velení nad bojovou vesmírnou lodí. Vytvořte si tým svých astronautů a vylepšujte svůj lodní systém, abyste se následně mohli vrhnout do bojů. Ukažte své taktické dovednosti.

Hra se hraje online, takže je potřeba připojení k internetu. Bojujte proti ostatním hráčům z celého světa a převezměte kontrolu nad veškerým bojem, který se tady odehrává. Je potřeba zneškodnit protivníky, co nejrychleji to půjde. Komunikujte se svými kamarády skrz chat.

https://www.youtube.com/watch?v=nPkGfpMDp4Y

Ve hře je nekonečný vesmír, takže nikdy není konce. Hra má hezké grafické zpracování a zároveň disponuje jednoduchým ovládáním. Samozřejmě se tady pár chyb najde, ale nejedná se o nic strašného.

Buroň Tomáš