Hra na mobil Pokémon GO

Každý očekával, že bude chytat po celém světě Pokémon GO. Je tomu tak a konečně můžeme začít chytat pokémony. Jen Niantic má trošku problém se servery, proto na chvíli pozastavili vydávání hry do celého světa. Co ve hře Pokémon Go očekávat Určitě se vám líbili pokémoni. Spousta lidí hru hrálo i na počítači, kde jste […]

Pokémon GO Android

Každý očekával, že bude chytat po celém světě Pokémon GO. Je tomu tak a konečně můžeme začít chytat pokémony. Jen Niantic má trošku problém se servery, proto na chvíli pozastavili vydávání hry do celého světa.

Co ve hře Pokémon Go očekávat

Určitě se vám líbili pokémoni. Spousta lidí hru hrálo i na počítači, kde jste hráli za hlavního hrdinu, se kterým jste následně chytali ostatní pokémony. Dnes se můžete pochlubit tím, kolik jste jich pochytali. Jsou rozmístěni po celém světě.

Nejlepší na tom je, že každého z nás hra vyžene ven. Tím pádem už se nejedná jen o vysedávání za počítačem nebo mobilním telefonem, ale ti z vás, kteří mají rádi pokémony budou dny trávit mnohem více venku.

Pokémon Go

Pokémon Go

Krom toho je tady spousta možností bitev. Je to docela jednoduché a ovládání také

Vylepšujte své pokémony, překonejte vzdálenosti, získejte nové možnosti a užijte si opravdu neskutečnou android hru, která nemá ve světě obdoby.

Prozatím nedostupné v ČR, ale můžete vyzkoušet stáhnout APK

Aplikaci stáhnete níže

  • 10/10
    Grafika - 10/10
  • 10/10
    Zábava - 10/10
  • 10/10
    Hratelnost - 10/10
10/10

Pouze několik úvodních vět

Hra je naprosto dokonalá a je tady konečně hra, která vytáhne lidi ven chytat pokémony a hrát i společně proti sobě.