Vypnout reklamy

Máte rádi pokémony, ale nechce je hrát venku? Dnes tady je nová hra s pokémony, kterou si zahrajete klidně doma a nemusíte nikam pobíhat. Po několika letech se tedy znovu objevuje hra s pokémony. Pokud jste fanoušky Minecraft nebo Crossy Road, tak jste tady správně. K dispozici jsou nejrůznější RPG elementy, které vám pomohou překonat […]

Máte rádi pokémony, ale nechce je hrát venku? Dnes tady je nová hra s pokémony, kterou si zahrajete klidně doma a nemusíte nikam pobíhat. Po několika letech se tedy znovu objevuje hra s pokémony.

Pokud jste fanoušky Minecraft nebo Crossy Road, tak jste tady správně. K dispozici jsou nejrůznější RPG elementy, které vám pomohou překonat nejtěžší cestu. Taktéž není problém vytvořit svůj základní tábor podle sebe.

Nová hra je k dispozici na Google Play Store a Apple App Store. Hra nabízí parádní grafické zpracování.

Aplikaci nebo hru si stáhněte zde

Pokémon Quest
Price: Free+

Buroň Tomáš

CEO Androiduj.cz at Androiduj.cz
O telefony Android se zajímám od prvopočátku. Nicméně jako první Android telefon jsem měl Samsung Galaxy S3. Od té doby jsem této značce zůstal věrný. Hodně mě zajímají různé veletrhy a konference jako jsou CES, MWC, Google I / O, IFA a spoustu dalších. Zaobírám se i tvorbou Android aplikací v Android Studio.
Umělá inteligence, VR, AR a další technologické vychytávky jsou v mém zájmu a rád o nich píší.