Vypnout reklamy

Hra na mobil Prison Architect

Prison Architect: Mobile

Právě dnes se dostala hra Prison Architect na Google Play. Pokud jste hru nehráli na PC, tak nevadí. Pro většinu hráč;u je tato gamesa přímo návyková. Dovolí vám postavit věznici s maximální ostrahou a to tak, jak si jen představujete.

Co ve hře zažijete

Stavíte základní prvky věznice a to jsou cely. Dále pokračujete do pracovních místností a nezapomínejte ani na popravní komoru. Potřebujete schopnosti, které navrhnout věznici tak, že se odtud nikdo nedostane, ani Michael Scofield nebo Jiří Kajínek.

Avšak nemáte nekonečno peněz a budete se potácet s docela omezeným rozpočtem. Teď se musíte rozhodnout, jestli peníze vložíte do bezpečnosti nebo do něčeho jiného. Někteří vězni mají své potřeby a je potřeba dělat vše proto, aby se ve věznici nestalo pozdvižení.

Problémem je, že hra není pro mobily, ale je exkluzivně pro tablety. Nehledě na to, že každou část kampaně musíte zaplatit. Hra je však zcela zdarma. Pokud si ale odemknete celý obsah hry, tak vás to bude stát maximálně 15$.

Z Google Play hru nestáhnete

Máme pro vás však APK soubor a GameCache

Soubory GameCache nakopírujte na svou sdkartu/android/obb/data nebo interní paměti.

Jak na instalaci souboru GameCache

Gameplay ze hry

Recenze hry
 • 85%
  Grafika - 85%
 • 75%
  Optimalizace - 75%
 • 98%
  Hratelnost - 98%
 • 94%
  Zábava - 94%
88%

Shrnutí hry

Této hře láme vaz hlavně to, že je exkluzivně pro tablety. Nechápeme jednu věc, proč má hra v názvu Mobile, ale je exkluzivně pro tablety?

Sending
User Review
97% (1 vote)