Vypnout reklamy

Hra na mobil BombSquad

BombSquad android hra

Vyhoďte do vzduchu své kamarády v různých mini hrách a pokuste se vyhrát každičký zápas. Připojte se do hry, kde jste rozdělení na červené a modré týmy. Tato hra plně podporuje dotykové obrazovky, na které je také optimalizovaná. Pokud disponujete Android TV, tak si ji můžete zahrát i na ni s pomocí mobilu.

Hra pro dva a více hráčů

Jedná se o kvalitní zábavu s krásným grafickým zpracováním. K dispozici je mód „capture the flag“, kde je zapotřebí popadnout vlajku a utíkat, co to jen dá. Dávejte si velký pozor, aby se vám nic nestalo. Musíte pro svůj tým získat co nejvíce možných bodů. Nebudete to mít vůbec jednoduché a velmi často se budete muset zachránit svůj tým.

Využívejte v bojích nejrůznější bomby, pokuste se zneškodnit jednotlivé protihráče a udělejte vše proto, abyste vyhráli. Průchod přes nepřátelské území bude velmi náročné. Čelit budete proti nejrůznějším pirátům, ninja, barbarům a mnohem více.

Gameplay BombSquad

BombSquad
Price: Free+

Recenze hry pro dva
 • 92%
  Grafika - 92%
 • 98%
  Zábava - 98%
 • 97%
  Optimalizace - 97%
 • 100%
  Hratelnost - 100%
97%

Shrnutí hry

Perfektní android hra pro dva a více hráčů. Můžete ji hrát i na své Android TV a svůj telefon budete mít jako ovladač. Připojte se a pokuste se přebrat svým soupeřům veškeré vlajky.
Jedná se o android hru z roku 2014 a vyžaduje již android ve veerzi 4.0.3. Hra si prošla už několika aktualizacemi od vývojáře Eric Froemling.

Sending
User Review
98% (1 vote)