Vypnout reklamy

Hra na mobil BombSquad

Vydáno dne: 13.2.2017

Vyhoďte do vzduchu své kamarády v různých mini hrách a pokuste se vyhrát každičký zápas. Připojte se do hry, kde jste rozdělení na červené a modré týmy. Tato hra plně podporuje dotykové obrazovky, na které je také optimalizovaná. Pokud disponujete Android TV, tak si ji můžete zahrát i na ni s pomocí mobilu. Hra pro […]

Vyhoďte do vzduchu své kamarády v různých mini hrách a pokuste se vyhrát každičký zápas. Připojte se do hry, kde jste rozdělení na červené a modré týmy. Tato hra plně podporuje dotykové obrazovky, na které je také optimalizovaná. Pokud disponujete Android TV, tak si ji můžete zahrát i na ni s pomocí mobilu.

Hra pro dva a více hráčů

Jedná se o kvalitní zábavu s krásným grafickým zpracováním. K dispozici je mód “capture the flag”, kde je zapotřebí popadnout vlajku a utíkat, co to jen dá. Dávejte si velký pozor, aby se vám nic nestalo. Musíte pro svůj tým získat co nejvíce možných bodů. Nebudete to mít vůbec jednoduché a velmi často se budete muset zachránit svůj tým.

Využívejte v bojích nejrůznější bomby, pokuste se zneškodnit jednotlivé protihráče a udělejte vše proto, abyste vyhráli. Průchod přes nepřátelské území bude velmi náročné. Čelit budete proti nejrůznějším pirátům, ninja, barbarům a mnohem více.

Gameplay BombSquad

BombSquad
Price: Free+

[wp-review]

Buroň Tomáš