Vypnout reklamy

Jedná se o real-time online hru, ve které budete bojovat po boku svých kamarádů. Hra se odehrává v moderní době, takže nechybí drony, jet-packy a další zbraně od pistolí po anti-tankové rakety. Hráč musí dělat opravdu rychlé rozhodnutí, aby dokázal soupeře zneškodnit Online mód Vytvořte si svůj tým a bojujte se svými kamarády v bojích. […]

Jedná se o real-time online hru, ve které budete bojovat po boku svých kamarádů. Hra se odehrává v moderní době, takže nechybí drony, jet-packy a další zbraně od pistolí po anti-tankové rakety. Hráč musí dělat opravdu rychlé rozhodnutí, aby dokázal soupeře zneškodnit

Online mód

Vytvořte si svůj tým a bojujte se svými kamarády v bojích. Dokážete dostat svůj tým do nejvyššího stupně v žebříčku?  Odemkněte si také plný arzenál zbraní a využijte tak anti-tankové rakety. Nechybí tady ani CO-OP mód se svým kamarádem.

Je zapotřebí mít propracovanou strategií pro útoky. Nebude to vůbec jednoduché, ale ovládání je naprosto intuitivní, takže to zvládnete. Výhodou je právě to, že se nemusíte nic učit.

Hra byla v minulosti za peníze, ale teď je naprosto zdarma. Vyzkoušejte hru, která má parádní grafické zpracování a několik úrovní.

Video ze hry WarFriends

Aplikaci nebo hru si stáhněte zde

[wp-review]

Buroň Tomáš

CEO Androiduj.cz at Androiduj.cz
O telefony Android se zajímám od prvopočátku. Nicméně jako první Android telefon jsem měl Samsung Galaxy S3. Od té doby jsem této značce zůstal věrný. Hodně mě zajímají různé veletrhy a konference jako jsou CES, MWC, Google I / O, IFA a spoustu dalších. Zaobírám se i tvorbou Android aplikací v Android Studio.
Umělá inteligence, VR, AR a další technologické vychytávky jsou v mém zájmu a rád o nich píší.