Vypnout reklamy

Skvělá android zábavná hra, ve které budete muset prorazit přes jednotlivé protihráče. Vaším hlavním úkolem je se vydat do závodu hlava nehlava. Před vámi je celkem 24 sérií. Hra disponuje třemi tématy a 18 skvělými tratí. Nezapomínejte si v této hře vylepšovat své automobily, pokud to bude potřeba. Snažte se svůj automobil upravovat a dojeďte […]

Skvělá android zábavná hra, ve které budete muset prorazit přes jednotlivé protihráče. Vaším hlavním úkolem je se vydat do závodu hlava nehlava. Před vámi je celkem 24 sérií.

Hra disponuje třemi tématy a 18 skvělými tratí. Nezapomínejte si v této hře vylepšovat své automobily, pokud to bude potřeba. Snažte se svůj automobil upravovat a dojeďte co možná nejdále.

K dispozici máte hru o čas, kde je potřeba udělat vše proto, abyste zvítězili. Dále je tady mód, kde se můžete podívat na veškerou akci, kterou jste během závodu udělali. No a na konec tady máme sdílení fotografií. Udělejte si pár zajímavých fotek.

Android hra Rev Heads Rally má pěkné grafické zpracování a velice jednoduché ovládání.

Aplikaci nebo hru si stáhněte zde

Rev Heads Rally
Price: Free+

Buroň Tomáš

CEO Androiduj.cz at Androiduj.cz
O telefony Android se zajímám od prvopočátku. Nicméně jako první Android telefon jsem měl Samsung Galaxy S3. Od té doby jsem této značce zůstal věrný. Hodně mě zajímají různé veletrhy a konference jako jsou CES, MWC, Google I / O, IFA a spoustu dalších. Zaobírám se i tvorbou Android aplikací v Android Studio.
Umělá inteligence, VR, AR a další technologické vychytávky jsou v mém zájmu a rád o nich píší.