Vypnout reklamy

Vybudujte si svůj vlastní hrad a snažte se o to, abyste se dostali co nejdále. Je potřeba získat dostatek surovin a vylepšujte si své budovy. Nezapomínejte si najmout další hrdiny a případně se s nimi vydejte do bojů. Navštivte spousta světů a nezapomínejte na to, že vás nepřítel může zničit, takže útočte, co to jen […]

Vybudujte si svůj vlastní hrad a snažte se o to, abyste se dostali co nejdále. Je potřeba získat dostatek surovin a vylepšujte si své budovy. Nezapomínejte si najmout další hrdiny a případně se s nimi vydejte do bojů.

Navštivte spousta světů a nezapomínejte na to, že vás nepřítel může zničit, takže útočte, co to jen půjde. Vyhrávejte díky perfektně zvolené taktice. Postavte se na silnější stranu a nebojte se zaútočit.

Nejlepší je, když se dáte do týmu se svými kamarády. Následně s kamarádem můžete útočit proti ostatním nepřátelům z celého světa. Hra disponuje hezkým grafickým zpracování, spousty hrdiny a různorodým konstrukčním mechanizmem.

Podle nás je nejdůležitějším aspektem hry právě multiplayer, protože bez tohoto módu by byla hra docela nuda.

K dispozici samotný APK soubor ke stažení

Soubor nahrajte do svého mobilního telefonu a odklikněte v nastavení telefonu instalaci z neznámých zdrojů. Poté přes souborový manažer APK soubor spusťte.

Aplikaci nebo hru si stáhněte zde

Rift Heroes
Price: To be announced

 

Buroň Tomáš

CEO Androiduj.cz at Androiduj.cz
O telefony Android se zajímám od prvopočátku. Nicméně jako první Android telefon jsem měl Samsung Galaxy S3. Od té doby jsem této značce zůstal věrný. Hodně mě zajímají různé veletrhy a konference jako jsou CES, MWC, Google I / O, IFA a spoustu dalších. Zaobírám se i tvorbou Android aplikací v Android Studio.
Umělá inteligence, VR, AR a další technologické vychytávky jsou v mém zájmu a rád o nich píší.