Vypnout reklamy

Ovládejte své roboty v různých arénách a snažte se o výhru v soubojích, což není vůbec jednoduchá záležitost. Staňte se konstruktérem v této hře a budujte si své roboty, kteří nemají problém vyhrávat. Dostaňte se se svým robotem co nejdále a zneškodněte svého protihráče. Využívejte nejrůznější zbraně. K dispozici máte rakety, plamenomety a další. Pokuste […]

Ovládejte své roboty v různých arénách a snažte se o výhru v soubojích, což není vůbec jednoduchá záležitost. Staňte se konstruktérem v této hře a budujte si své roboty, kteří nemají problém vyhrávat.

Dostaňte se se svým robotem co nejdále a zneškodněte svého protihráče. Využívejte nejrůznější zbraně. K dispozici máte rakety, plamenomety a další. Pokuste se svého nepřítele porazit za co nejkratší dobu.

Následně získejte ocenění a nakupte si nové věci. Budujte si svůj robotí tým a vylepšujte se, což je asi nejdůležitější. K dispozici je nespočet zajímavých úrovní a vylepšení, které můžete použít. Hra nabízí zároveň hezké grafické zpracování.

Aplikaci nebo hru si stáhněte zde

Robot Crash Fight
Price: Free+

Buroň Tomáš

CEO Androiduj.cz at Androiduj.cz
O telefony Android se zajímám od prvopočátku. Nicméně jako první Android telefon jsem měl Samsung Galaxy S3. Od té doby jsem této značce zůstal věrný. Hodně mě zajímají různé veletrhy a konference jako jsou CES, MWC, Google I / O, IFA a spoustu dalších. Zaobírám se i tvorbou Android aplikací v Android Studio.
Umělá inteligence, VR, AR a další technologické vychytávky jsou v mém zájmu a rád o nich píší.