Vypnout reklamy

Hra na mobil Robot crash fight

Vydáno dne: 13.11.2018

Ovládejte své roboty v různých arénách a snažte se o výhru v soubojích, což není vůbec jednoduchá záležitost. Staňte se konstruktérem v této hře a budujte si své roboty, kteří nemají problém vyhrávat. Dostaňte se se svým robotem co nejdále a zneškodněte svého protihráče. Využívejte nejrůznější zbraně. K dispozici máte rakety, plamenomety a další. Pokuste […]

Ovládejte své roboty v různých arénách a snažte se o výhru v soubojích, což není vůbec jednoduchá záležitost. Staňte se konstruktérem v této hře a budujte si své roboty, kteří nemají problém vyhrávat.

Dostaňte se se svým robotem co nejdále a zneškodněte svého protihráče. Využívejte nejrůznější zbraně. K dispozici máte rakety, plamenomety a další. Pokuste se svého nepřítele porazit za co nejkratší dobu.

Následně získejte ocenění a nakupte si nové věci. Budujte si svůj robotí tým a vylepšujte se, což je asi nejdůležitější. K dispozici je nespočet zajímavých úrovní a vylepšení, které můžete použít. Hra nabízí zároveň hezké grafické zpracování.

Robot Crash Fight
Price: Free+
Buroň Tomáš