Vypnout reklamy

Hra na mobil Robot Unicorn Attack 3

Vydáno dne: 28.4.2017

Máme tady hru do dnešních upršených dnů. K dispozici je Robot Unicorn Attack 3, která se právě teď dostala na iOS a Android mobilní telefony. Projděte hvězdami v gamese Robot Unicorn 3 se svým týmem tří běžců. Sbírejte slzy, abyste postavili svou pevnost a stáje pro své jednorožce. Nebo je vylepšujte. Je jenom na vás, […]

Máme tady hru do dnešních upršených dnů. K dispozici je Robot Unicorn Attack 3, která se právě teď dostala na iOS a Android mobilní telefony. Projděte hvězdami v gamese Robot Unicorn 3 se svým týmem tří běžců.

Sbírejte slzy, abyste postavili svou pevnost a stáje pro své jednorožce. Nebo je vylepšujte. Je jenom na vás, jak se rozhodnete. Můžete poslat také jednorožce na nájezdy a sbírat vzácné odměny. Hra je naprosto zdarma.

Hra však vyžaduje opravdu velké nároky na 3D grafiku, to znamená na slabším telefonu můžete mít obrovské lagy a také se stává to, že je hra velkým žroutem energie. Proto také hra sbírá na Google Play záporné hodnocení. Pokud však disponujete výkonným telefonem, tak se nemáte čeho obávat.

Gameplay hry

Robot Unicorn Attack 3
Price: Free+

[wp-review]

Další zajímavé příspěvky
Square Enix vydá Tomb Raider Reloaded na mobilní telefony
Hra Tomb Raider Reloaded

Square Enix vydá novou hru Tomb Raider Reloaded. Jedná se o hru na mobilní telefony v kresleném grafickém zpracováním.

Kuki internetová televize s nabídkou pro televizní maniaky
Kuki

Kuki je internetová televize s nabídkou pro televizní maniaky. Za cenu 1200 Kč měsíčně získáte jak HBO, tak i Cinemax.

Hra na mobil Age of Z Origins
Age of Z Origins

Nová strategická hra, která se odehrává v apokalypse. Vaším úkolem je, abyste nepřátele porazili. Vybudujte si silnou armádu.

8 praktických aplikací na cestování

Praktické cestovatelské aplikace, které vám určitě pomohou v případě, kdy plánujete nějaký ten výlet a chcete, aby vše mělo hladký Přečíst si více