Vypnout reklamy

Hra na mobil Robot Unicorn Attack 3

Vydáno dne: 28.4.2017

Máme tady hru do dnešních upršených dnů. K dispozici je Robot Unicorn Attack 3, která se právě teď dostala na iOS a Android mobilní telefony. Projděte hvězdami v gamese Robot Unicorn 3 se svým týmem tří běžců. Sbírejte slzy, abyste postavili svou pevnost a stáje pro své jednorožce. Nebo je vylepšujte. Je jenom na vás, […]

Máme tady hru do dnešních upršených dnů. K dispozici je Robot Unicorn Attack 3, která se právě teď dostala na iOS a Android mobilní telefony. Projděte hvězdami v gamese Robot Unicorn 3 se svým týmem tří běžců.

Sbírejte slzy, abyste postavili svou pevnost a stáje pro své jednorožce. Nebo je vylepšujte. Je jenom na vás, jak se rozhodnete. Můžete poslat také jednorožce na nájezdy a sbírat vzácné odměny. Hra je naprosto zdarma.

Hra však vyžaduje opravdu velké nároky na 3D grafiku, to znamená na slabším telefonu můžete mít obrovské lagy a také se stává to, že je hra velkým žroutem energie. Proto také hra sbírá na Google Play záporné hodnocení. Pokud však disponujete výkonným telefonem, tak se nemáte čeho obávat.

Gameplay hry

Robot Unicorn Attack 3

[wp-review]

Můžeš to zkusit vyhledat

Buroň Tomáš