Vypnout reklamy

Pomozte tomuto osamělému bojovníkovi projít několik různých části ve hře. Město je rozděleno na několik části a každé z nich ovládá jiný gang. Pomozte tomuto hrdinovi, aby dokázal porazit veškeré pouliční gangy.

Ruské souboje, tak jak se patří

Excelentní bojové schopnosti pomohou tomuto hrdinovi vyčistit město od banditů. Ovládejte veškerou akci. Buďte středem pozornosti celou dobu hry. Ovládejte jednotlivé hrdiny během bojů a snažte se aplikovat několik manévrů. Ruský bojovník, to je tvrdý oříšek.

Video ze hry

Nicméně nepřátele jsou ještě horší. Popadněte nože, basebalovou pálku a další zbraně. Před vámi je opravdu spoustu silných nepřátel. Hra nabízí dynamickou hratelnost, takže v průběhu hry budete muset měnit styl soubojů, protože ne na každého můžete aplikovat stejný styl. Jedná se o docela náročnou hru a musíte se soustředit.

Aplikaci nebo hru si stáhněte zde

[wp-review]

Mohlo by se Vám líbit...

Můžete navštívit další stránky tohoto webu, kde jsme pro vás vybrali, co by vás mohlo zajímat nejvíce. Víte o tom, že na stránce ukrýváme slevový 10% kupón, který můžete použít v našem obchodě s PC hrami? Kupón naleznete ve hře, kde je otevřený svět a spousta zabijáků. Je dostupná na PC i na mobil.