Vypnout reklamy

Hra na mobil Shooting Heroes Legend

Vydáno dne: 23.9.2018

V této hře se vše odehrává na obrovském herním poli, kde budete muset své protivníky zneškodnit. Postavte se velmi nebezpečným nepřátelům s armádními tanky, explozivními zbraněmi. Ve hře hrajete online se svými kamarády. Je potřeba najít tu správnou strategií. Dnes budete čelit světovým nepřátelům ve hře hráč vs hráč. Naskočte do akční hry, kde si […]

V této hře se vše odehrává na obrovském herním poli, kde budete muset své protivníky zneškodnit. Postavte se velmi nebezpečným nepřátelům s armádními tanky, explozivními zbraněmi.

Ve hře hrajete online se svými kamarády. Je potřeba najít tu správnou strategií. Dnes budete čelit světovým nepřátelům ve hře hráč vs hráč. Naskočte do akční hry, kde si nikdy neodpočinete.

https://www.youtube.com/watch?time_continue=229&v=Mtx01XJCo7I&ab_channel=TouchNewGamesAndroid

Jedná se o parádní střílečku z první osoby (FPS). Hra disponuje konzolovým grafickým zpracováním. Nechybí moderní bojové pole, intuitivní ovládání a uživatelské rozhraní. Vybudujte si svůj tým pro veškeré souboje. K dispozici je taktéž týmová hra nebo hra proti počítači.

K dispozici máte zbraně jako odstřelovačka, brokovnice, pistole. Pokud budete vyhrávat, tak následně se můžete vylepšovat, protože obdržíte peníze.

Můžeš to zkusit vyhledat

Buroň Tomáš