Hra na mobil Stickman combats

Ovládněte vtipného stickmana a vtrhněte s ním na veškeré boje. Veškeré souboje se budou vyskytovat na nejrůznějšich místech. Buďte připraveni ukázat vaší přesnost a excelentní reflexy, které jsou tady potřeba. Spousta zbraní Jednoduché ovládání Hra pro více hráčů nebo proti umělé inteligenci Hrát budete proti počítači nebo hráčům z celého světa. Se svým hrdinou se ocitnete v přístavu, ve městě nebo dalších […]

Stickman combats

Ovládněte vtipného stickmana a vtrhněte s ním na veškeré boje. Veškeré souboje se budou vyskytovat na nejrůznějšich místech. Buďte připraveni ukázat vaší přesnost a excelentní reflexy, které jsou tady potřeba.

 • Spousta zbraní
 • Jednoduché ovládání
 • Hra pro více hráčů nebo proti umělé inteligenci

Hrát budete proti počítači nebo hráčům z celého světa. Se svým hrdinou se ocitnete v přístavu, ve městě nebo dalších místech. Sestřelte vašeho nepřítele a nenechte je, aby vás zneškodnili. K dispozici máte brokovnici, kulomet, granátomet a další zbraně.

Hra Stickman combats

Hra Stickman combats

Hezká grafika, jednoduchá hratelnost

Hra disponuje hezkým grafickým zpracováním. Takovým čistým stylem a třemi herními módy. Nechybí ani obrovský výběr zbraní a možnost se utkat s hráči po internetu. Nicméně pokud nedisponujete internetem, tak se můžete vydat proti samotnému počítači, ale už dopředu upozorňujeme, že je to tak trochu nuda.

Sticman Combats k tomuto datu není vydán na 100% a stále se testuje. Je to nový způsob herního stylu. Nicméně ve hře se nudit zaručeně nebudete, protože se tady bude stále něco dít.

Video

Hra již není na Google Play k dispozici. Podívejte se prosím po jiné hře z naší databáze.

Recenze hry
 • 98%
  Grafika - 98%
 • 99%
  Hratelnost - 99%
 • 97%
  Zábava - 97%
98%