Vypnout reklamy

Vyhledejte aplikaci nebo hru níže

Hra na mobil Survival Island: Evolve Clans

Prozkoumávejte tento opuštěný ostrov plný tajemství a nebezpečí. Pokuste se přežít během soubojů s různými zvířaty. Tato android hra vás zavede do tajuplného velkého ostrova, kde na vás nebezpečí číhá na každém kroku. Je potřeba získat dostatek surovin na to, abyste následně postavili bezpečný domov, který vám pomůže se
Survival island: Evolve clans

Prozkoumávejte tento opuštěný ostrov plný tajemství a nebezpečí. Pokuste se přežít během soubojů s různými zvířaty. Tato android hra vás zavede do tajuplného velkého ostrova, kde na vás nebezpečí číhá na každém kroku.

Je potřeba získat dostatek surovin na to, abyste následně postavili bezpečný domov, který vám pomůže se skrýt před nebezpečím. Lovte divoká zvířata. Vyrábějte a použijte zbraně a dejte si pozor, abyste nebyli chyceni predátory.

Nezapomínejte prohledávat okolí kvůli veškerým pokladům ve skrytých a neobvyklých místech. Hra disponuje opravdu velice otevřeným světem, která nabízí neskutečné herní možnosti.

Velmi brzy přijde hra pro více hráčů, kde se budete moci spojit s ostatními hráči po celém světě, ve kterém bojujete bok po boku. Právě tento mód dovolí potkat ostatní přeživší na tomto ostrově.

Survival Island: Evo Clans
Survival Island: Evo Clans