Vypnout reklamy

Hra na mobil Tank Battle: North Africa

Vydáno dne: 11.5.2018

Převezměte velení a vydejte se do bitev v Severní Americe a to v dobách druhé světové války. K dispozici máte několik různých vojáků. Buďte se spojenci nebo s Německem. Každá kampaň je tedy jiná. Je jen na vás na kterou stranu se přikloníte. Každá strana konfliktu má své unikátní bojové mechanizmy se kterými se snaží […]

Převezměte velení a vydejte se do bitev v Severní Americe a to v dobách druhé světové války. K dispozici máte několik různých vojáků. Buďte se spojenci nebo s Německem. Každá kampaň je tedy jiná.

Je jen na vás na kterou stranu se přikloníte. Každá strana konfliktu má své unikátní bojové mechanizmy se kterými se snaží porazit toho druhého. Jak to dělají, tak to vám nikdo nepoví, ale každý má své tajemství. Pohybujte s armádou přes celou mapu.

Vykonávejte nejrůznější manévry, které samotný nepřítel nebude očekávat. Pokuste se zachytit nepřítele ve slabé chvíli. K dispozici máte přes 36 různých bojových jednotek, spoustu misí a 10 kampaní. Hra nabízí parádní grafické zpracování.

[wp-review]

 

Buroň Tomáš