Vypnout reklamy

Hra na mobil The fear 3

Vydáno dne: 6.9.2018

Pomozte hlavnímu hrdinovi v této hře přežít. Čelíte nepříjemným duchům minulosti. Prozkoumávejte zapomenutý dům se svým hrdinou. Pokuste se vyřešit veškeré potíže, na které během hraní narazíte. Nicméně ošklivé a divné zvuky vycházejí ze všech stran. Nejlepší bude, když si nasadíte sluchátka, protože jen tak nasáknete tu nejlepší atmosféru. Když ještě zhasnete a budete hrát […]

Pomozte hlavnímu hrdinovi v této hře přežít. Čelíte nepříjemným duchům minulosti. Prozkoumávejte zapomenutý dům se svým hrdinou. Pokuste se vyřešit veškeré potíže, na které během hraní narazíte. Nicméně ošklivé a divné zvuky vycházejí ze všech stran.

Nejlepší bude, když si nasadíte sluchátka, protože jen tak nasáknete tu nejlepší atmosféru. Když ještě zhasnete a budete hrát hru večer, tak se nevyspíte. Marta se zase vrátila a přišla si pro to, co ji patří.

Snažte se neustále skrývat před tímto duchem, který vás chce zabít. Zachraňte rodinu a životy lidí. Je potřeba odhalit záhadné části hry. Hra nabízí kvalitní grafické zpracování, hezké zvukové efekty. Ovládání je naprosto jednoduché a opravdu velmi pomalu se dostáváte kupředu.

Můžeš to zkusit vyhledat

Buroň Tomáš