Vypnout reklamy

Hra na mobil The last hero

Vydáno dne: 7.10.2018

V této hře musíte otestovat své schopnosti, kde se vše odehrává v apokalyptickém světě zombie. Nenechte, aby vás krvežízniví zombie nepřátelé dostali. Jste jediný přeživší, který se musí postarat o to, aby zneškodnil veškeré protivníky kolem sebe. Pokuste se utéct od monster a vybudujte si své přístřeší, aby vás nikdo nemohl jen tak napadnout. Nicméně […]

V této hře musíte otestovat své schopnosti, kde se vše odehrává v apokalyptickém světě zombie. Nenechte, aby vás krvežízniví zombie nepřátelé dostali.

Jste jediný přeživší, který se musí postarat o to, aby zneškodnil veškeré protivníky kolem sebe. Pokuste se utéct od monster a vybudujte si své přístřeší, aby vás nikdo nemohl jen tak napadnout. Nicméně během toho získávejte veškeré suroviny.

Vybudujte si zdi, věže a mnohem více. Vytvořte si nejrůznější zbraně, se kterými následně budete bojovat. Dále se pokuste o to, aby vám vyrostly jednotlivé rostlinky a udělejte si jídlo, abyste neumřeli hlady. Posekejte pár stromů, získejte suroviny pro stavění.

Hra má grafické zpracování po hře Minecraft.

Buroň Tomáš