Vypnout reklamy

V této hře musíte otestovat své schopnosti, kde se vše odehrává v apokalyptickém světě zombie. Nenechte, aby vás krvežízniví zombie nepřátelé dostali. Jste jediný přeživší, který se musí postarat o to, aby zneškodnil veškeré protivníky kolem sebe. Pokuste se utéct od monster a vybudujte si své přístřeší, aby vás nikdo nemohl jen tak napadnout. Nicméně […]

V této hře musíte otestovat své schopnosti, kde se vše odehrává v apokalyptickém světě zombie. Nenechte, aby vás krvežízniví zombie nepřátelé dostali.

Jste jediný přeživší, který se musí postarat o to, aby zneškodnil veškeré protivníky kolem sebe. Pokuste se utéct od monster a vybudujte si své přístřeší, aby vás nikdo nemohl jen tak napadnout. Nicméně během toho získávejte veškeré suroviny.

Vybudujte si zdi, věže a mnohem více. Vytvořte si nejrůznější zbraně, se kterými následně budete bojovat. Dále se pokuste o to, aby vám vyrostly jednotlivé rostlinky a udělejte si jídlo, abyste neumřeli hlady. Posekejte pár stromů, získejte suroviny pro stavění.

Hra má grafické zpracování po hře Minecraft.

Aplikaci nebo hru si stáhněte zde

Buroň Tomáš

CEO Androiduj.cz at Androiduj.cz
O telefony Android se zajímám od prvopočátku. Nicméně jako první Android telefon jsem měl Samsung Galaxy S3. Od té doby jsem této značce zůstal věrný. Hodně mě zajímají různé veletrhy a konference jako jsou CES, MWC, Google I / O, IFA a spoustu dalších. Zaobírám se i tvorbou Android aplikací v Android Studio.
Umělá inteligence, VR, AR a další technologické vychytávky jsou v mém zájmu a rád o nich píší.