Hra na mobil The Wolf Among Us

Tato hra je dostupná i na PC, iOS, PlayStation Vita a také na Amazon Appstore, jelikož vývojář TellTale potřebuje své hry vydat na
759444050af445898100b5ee1639471d

Tato hra je dostupná i na PC, iOS, PlayStation Vita a také na Amazon Appstore, jelikož vývojář TellTale potřebuje své hry vydat na všechny možné platformy a to předtím, než hru přinese na Play Store. Dnes proto můžete mít hru se silným příběhem.

The Wolf Among Us je pátý díl této série, všechny série si můžete zakoupit přímo v aplikaci. Každá z nich stojí $5, ale můžeme říct, že stojí za to. Hra vyhrála přes 90 ocenění. Pohádkové charaktery jsou zavražděny v této velmi násilnickém thrilleru, který je postaven na komiksu Fables od Billa Willinghama. Každé rozhodnutí, které ve hře chcete udělat, doprovází spoustu nesrovnalostí a nikdy si nebudete jistí, jestli jste vše udělali správně. Až na samotném konci hry.

Galerie The Wolf Among Us

The Wolf Among Us
The Wolf Among Us

The Wolf Among Us
  • 100%
    Příběh - 100%
  • 95%
    Grafické zpracování - 95%
  • 80%
    Hratelnost - 80%
91.7%

Pouze několik úvodních vět

Hra je na velmi dobré úrovní a byli jsme s ní spokojeni. Vývojář hru pojal jako komiks z kterého hra vychází a myslíme si, že se mu to povedlo. Hra má gradující příběh a za ty peníze to opravdu stojí.

Sending
User Review
0 (0 votes)