Vypnout reklamy

Hra na mobil The Wolf Among Us

Tato hra je dostupná i na PC, iOS, PlayStation Vita a také na Amazon Appstore, jelikož vývojář TellTale potřebuje své hry vydat na všechny možné platformy a to předtím, než hru přinese na Play Store. Dnes proto můžete mít hru se silným příběhem. The Wolf Among Us je pátý díl této série, všechny série si […]

759444050af445898100b5ee1639471d

Tato hra je dostupná i na PC, iOS, PlayStation Vita a také na Amazon Appstore, jelikož vývojář TellTale potřebuje své hry vydat na všechny možné platformy a to předtím, než hru přinese na Play Store. Dnes proto můžete mít hru se silným příběhem.

The Wolf Among Us je pátý díl této série, všechny série si můžete zakoupit přímo v aplikaci. Každá z nich stojí $5, ale můžeme říct, že stojí za to. Hra vyhrála přes 90 ocenění. Pohádkové charaktery jsou zavražděny v této velmi násilnickém thrilleru, který je postaven na komiksu Fables od Billa Willinghama. Každé rozhodnutí, které ve hře chcete udělat, doprovází spoustu nesrovnalostí a nikdy si nebudete jistí, jestli jste vše udělali správně. Až na samotném konci hry.

Galerie The Wolf Among Us

Aplikaci stáhnete níže

The Wolf Among Us

The Wolf Among Us
  • 100%
    Příběh - 100%
  • 95%
    Grafické zpracování - 95%
  • 80%
    Hratelnost - 80%
91.7%

Pouze několik úvodních vět

Hra je na velmi dobré úrovní a byli jsme s ní spokojeni. Vývojář hru pojal jako komiks z kterého hra vychází a myslíme si, že se mu to povedlo. Hra má gradující příběh a za ty peníze to opravdu stojí.

Sending
User Review
0 (0 votes)