Vypnout reklamy

Hra na mobil Troll face quest politics

Vydáno dne: 30.4.2018

Vystřelte si z populárních politiků. Určitě je naštvete, protože vaše vtípky budou tak trošku vlezlé až ponižující. Otestujte si svou představivost a smysl pro humor. Nebudete v této hře střílet nebo cokoliv jiného vražedného. Každá celebrita by měla ukázat světu svou pravou tvář a to díky vaším akcím. Nebude to jednoduché, protože jeho slabinu musíte prvně najít. […]

Vystřelte si z populárních politiků. Určitě je naštvete, protože vaše vtípky budou tak trošku vlezlé až ponižující. Otestujte si svou představivost a smysl pro humor.

Nebudete v této hře střílet nebo cokoliv jiného vražedného. Každá celebrita by měla ukázat světu svou pravou tvář a to díky vaším akcím. Nebude to jednoduché, protože jeho slabinu musíte prvně najít. Avšak každý má slabinu a zranitelné místo.

Získejte ocenění

Ve chvíli, kdy se vám to podaří najít, tak obdržíte ocenění. Je potřeba, aby takový politik přišel o svůj temperament. K dispozici je celkem 48 skvělých úrovní a přes 17 politiků. Hra nabízí perfektní hratelnost a hlavně spoustu zábavy a legrace.

Tato hra je optimalizovaná na všechny mobilní platformy. Nemusíte se tak obávat, že by vám hra nefungovala. Hra nedisponuje skvělým grafickým zpracováním, ale je vyplněna vtipem.

Video ze hry

[wp-review]

Můžeš to zkusit vyhledat

Buroň Tomáš