Hra na mobil Troll face quest politics

Vystřelte si z populárních politiků. Určitě je naštvete, protože vaše vtípky budou tak trošku vlezlé až ponižující. Otestujte si svou představivost a smysl pro humor. Nebudete v této hře střílet nebo cokoliv jiného vražedného. Každá celebrita by měla ukázat světu svou pravou tvář a to díky vaším akcím. Nebude to jednoduché,
Troll face quest politics

Vystřelte si z populárních politiků. Určitě je naštvete, protože vaše vtípky budou tak trošku vlezlé až ponižující. Otestujte si svou představivost a smysl pro humor.

Nebudete v této hře střílet nebo cokoliv jiného vražedného. Každá celebrita by měla ukázat světu svou pravou tvář a to díky vaším akcím. Nebude to jednoduché, protože jeho slabinu musíte prvně najít. Avšak každý má slabinu a zranitelné místo.

Získejte ocenění

Ve chvíli, kdy se vám to podaří najít, tak obdržíte ocenění. Je potřeba, aby takový politik přišel o svůj temperament. K dispozici je celkem 48 skvělých úrovní a přes 17 politiků. Hra nabízí perfektní hratelnost a hlavně spoustu zábavy a legrace.

Tato hra je optimalizovaná na všechny mobilní platformy. Nemusíte se tak obávat, že by vám hra nefungovala. Hra nedisponuje skvělým grafickým zpracováním, ale je vyplněna vtipem.

Video ze hry

Aplikaci stáhnete níže

Recenze hry
  • 98%
    Grafika - 98%
  • 95%
    Zábava - 95%
  • 96%
    Hratelnost - 96%
96%