Vypnout reklamy

Ovládejte obrovský náklaďák a vydejte se na dlouhou cestu skrz USA. Vezete velmi těžký náklad a převážíte ho mezi jednotlivými městy. Začněte svou vlastní přepravní společnosti v této skvělé android hře. Usedněte za volant tohoto řidiče a dokončete jednotlivé objednávky. Neporušujte pravidla silničního provozu, protože vás to může stát peníze a zároveň najměte nové řidiče […]

Ovládejte obrovský náklaďák a vydejte se na dlouhou cestu skrz USA. Vezete velmi těžký náklad a převážíte ho mezi jednotlivými městy. Začněte svou vlastní přepravní společnosti v této skvělé android hře.

Usedněte za volant tohoto řidiče a dokončete jednotlivé objednávky. Neporušujte pravidla silničního provozu, protože vás to může stát peníze a zároveň najměte nové řidiče a nakupte nová vozidla.

Získávejte veškerá ocenění a pokuste se dostat co nejdále to bude možné. Odstartujte svou cestu z jedné strany země na druhou. Je zde opravdu otevřený svět, kde je potřeba soupeřit proti ostatním. Před vámi je celkem 30 amerických měst a vzrušující mise.

Aplikaci nebo hru si stáhněte zde

Truck Simulation 19

Buroň Tomáš

CEO Androiduj.cz at Androiduj.cz
O telefony Android se zajímám od prvopočátku. Nicméně jako první Android telefon jsem měl Samsung Galaxy S3. Od té doby jsem této značce zůstal věrný. Hodně mě zajímají různé veletrhy a konference jako jsou CES, MWC, Google I / O, IFA a spoustu dalších. Zaobírám se i tvorbou Android aplikací v Android Studio.
Umělá inteligence, VR, AR a další technologické vychytávky jsou v mém zájmu a rád o nich píší.