Vypnout reklamy

Hra na mobil Truck simulation 19

Vydáno dne: 22.11.2018

Ovládejte obrovský náklaďák a vydejte se na dlouhou cestu skrz USA. Vezete velmi těžký náklad a převážíte ho mezi jednotlivými městy. Začněte svou vlastní přepravní společnosti v této skvělé android hře. Usedněte za volant tohoto řidiče a dokončete jednotlivé objednávky. Neporušujte pravidla silničního provozu, protože vás to může stát peníze a zároveň najměte nové řidiče […]

Ovládejte obrovský náklaďák a vydejte se na dlouhou cestu skrz USA. Vezete velmi těžký náklad a převážíte ho mezi jednotlivými městy. Začněte svou vlastní přepravní společnosti v této skvělé android hře.

Usedněte za volant tohoto řidiče a dokončete jednotlivé objednávky. Neporušujte pravidla silničního provozu, protože vás to může stát peníze a zároveň najměte nové řidiče a nakupte nová vozidla.

Získávejte veškerá ocenění a pokuste se dostat co nejdále to bude možné. Odstartujte svou cestu z jedné strany země na druhou. Je zde opravdu otevřený svět, kde je potřeba soupeřit proti ostatním. Před vámi je celkem 30 amerických měst a vzrušující mise.

Truck Simulation 19
Price: Free+
Buroň Tomáš