Vypnout reklamy

Využijte svá křídla a proleťte městem. Dávejte si však pozor, abyste nenarazili do žádných překážek, což by pro vás znamenalo konec hry, což by byla škoda. Připravte se na extrémní závody a nechte své nepřátele za vámi. Dejte si velký pozor, abyste nevrazili do vysokých mrakodrapů a proleťte záchytnými body. Je potřeba neustále zrychlovat a […]

Využijte svá křídla a proleťte městem. Dávejte si však pozor, abyste nenarazili do žádných překážek, což by pro vás znamenalo konec hry, což by byla škoda. Připravte se na extrémní závody a nechte své nepřátele za vámi.

Dejte si velký pozor, abyste nevrazili do vysokých mrakodrapů a proleťte záchytnými body. Je potřeba neustále zrychlovat a doletět až do samotného cíle, což není úplně jednoduché.

Pokuste se posbírat maximální ocenění. Následně za peníze, které si vyděláte, tak si nakoupíte nové oblečení a odemknete novou úroveň. Hra nabízí krásné grafické zpracování a spoustu zajímavých úrovní. Co víc si přát než spoustu zábavy před vánočními svátky.

Aplikaci nebo hru si stáhněte zde

Wind Rider!
Price: Free+

Buroň Tomáš

CEO Androiduj.cz at Androiduj.cz
O telefony Android se zajímám od prvopočátku. Nicméně jako první Android telefon jsem měl Samsung Galaxy S3. Od té doby jsem této značce zůstal věrný. Hodně mě zajímají různé veletrhy a konference jako jsou CES, MWC, Google I / O, IFA a spoustu dalších. Zaobírám se i tvorbou Android aplikací v Android Studio.
Umělá inteligence, VR, AR a další technologické vychytávky jsou v mém zájmu a rád o nich píší.