Vypnout reklamy

Hra na mobil Wrestling world mania

Vydáno dne: 12.2.2018

Vtrhněte na území Wrestlingu. Ovládejte silné Wrestlery a porazte své protihráče. Vybudujte si profesionální kariéru Wrestlera. Jedná se o skvělou android hru, ve které musíte prokázat své schopnosti v plné parádě. V této android hře budete hrát za tým Wrestlerů, kde má každý z nich své unikátní schopnosti. Popadněte svého oblíbeného bojovníka do ringu a […]

Vtrhněte na území Wrestlingu. Ovládejte silné Wrestlery a porazte své protihráče. Vybudujte si profesionální kariéru Wrestlera. Jedná se o skvělou android hru, ve které musíte prokázat své schopnosti v plné parádě.

V této android hře budete hrát za tým Wrestlerů, kde má každý z nich své unikátní schopnosti. Popadněte svého oblíbeného bojovníka do ringu a vydejte se na zběsilou jízdu.

Spousta metod

Je potřeba aplikovat na svého nepřítele nejrůznější metody. Dejte si velký pozor, aby se vám nic nestalo a v naprostém pořádku jste se dostávali do dalších úrovní hry, kde budete získávat skóre.

Třeba se vás časem začnou protivníci bát a budu mít k vám respekt. Hra nabízí kvalitní grafické zpracování, spoustu herních módů a několik hrdinů na výběr.

Video

The app was not found in the store. 🙁

[wp-review]

Buroň Tomáš
Latest posts by Buroň Tomáš (see all)