Hra na mobil Zombie Highway

Cílem je přežít, ale nepřátele vás jen tak nenechají. Pokládáte si tak otázku, jak daleko se dokážete dostat? Jen tak daleko, jak dlouho dokážete přežít. Sestřelte své nepřátele se svými zbraněmi, jako jsou brokovnice, automatické pistole. Každá zbraň dělá nepříteli odlišné zranění.

Arkáda

Jedná se o arkádovou závodní hru na chytré telefony Android. Jste jediný přeživší v tomto městě, které je celé se zombie. K dispozici však máte velice silné SUV, se kterým se musíte vydat na bláznivou jízdu. Nicméně zombie je tady opravdu spoustu, takže je potřeba udělat vše proto, abyste se dostali co nejdále. Jedete pryč z tohoto infikovaného městečka, ale zombie se nenechají a skáčou vám na kapotu.

Auto na přejíždění zombie nestačí, a proto je tady k dispozici několik zbraní, které budete muset použít. Bez toho to opravdu nepůjde. Věříme, že uděláte vše pro zničení těchto zombie nepřátel a dostanete se opravdu dostatečně daleko.

Video ze hry

https://www.youtube.com/watch?v=BseeMFBO4sg&ab_channel=videomoborg

Chceme zároveň říct, že se nejedná o úplně novou hru, takže již jste ji mohli v minulosti hrát. Časem vás přestane bavit, protože problémem je opakovatelnost, což nikoho nebaví. Hra tak nemá dlouhou životnost, ale je naprosto zdarma. Sice bez příběhu, ale o to tady nejde.

Zombie Highway
Price: To be announced

Recenze hry
  • 90%
    Zábava - 90%
  • 96%
    Hratelnost - 96%
  • 98%
    Optimalizace - 98%
95%