Vypnout reklamy

Snažte se v této hře přežít během zombie apokalypsy, která vás čeká. Zombie apokalypsa dokázala napadnout celé město. Je zde strašlivý virus, který proměnil celou populaci v zombie. Vy a pár přeživší teď bojujete o svůj holý život. Pokuste se zneškodnit vše, co se vám dostane do tratě. Najděte skryté místo se zbraněmi, které popadnete […]

Snažte se v této hře přežít během zombie apokalypsy, která vás čeká. Zombie apokalypsa dokázala napadnout celé město. Je zde strašlivý virus, který proměnil celou populaci v zombie.

Vy a pár přeživší teď bojujete o svůj holý život. Pokuste se zneškodnit vše, co se vám dostane do tratě. Najděte skryté místo se zbraněmi, které popadnete a následně najděte i zásoby.

Zneškodněte hladové zombie nepřátele jakýmkoliv způsobem a získejte ocenění. Dokončujte jednotlivé mise a nakupte si nové věci a outfity. Následně si je upgradujte. Hra nabízí spoustu zajímavých misí a obrovský arzenál zbraní.

Aplikaci nebo hru si stáhněte zde

Buroň Tomáš

CEO Androiduj.cz at Androiduj.cz
O telefony Android se zajímám od prvopočátku. Nicméně jako první Android telefon jsem měl Samsung Galaxy S3. Od té doby jsem této značce zůstal věrný. Hodně mě zajímají různé veletrhy a konference jako jsou CES, MWC, Google I / O, IFA a spoustu dalších. Zaobírám se i tvorbou Android aplikací v Android Studio.
Umělá inteligence, VR, AR a další technologické vychytávky jsou v mém zájmu a rád o nich píší.