Vypnout reklamy

Ovládejte obrněný vůz, který se vydává na velice nebezpečnou trasu. Dostaňte se přes jednotlivé hordy nepřátel a překonejte ty nejnáročnější překážky v cestě. Projíždějte ulicemi, terminály, poušti a dalšími místy, kde musíte ukázat své dovednosti. Je potřeba abyste přejeli veškeré zombie nepřátele a nechali za nimi pouze krvavou stopu. Sestřelte je se svou zbraní z […]

Ovládejte obrněný vůz, který se vydává na velice nebezpečnou trasu. Dostaňte se přes jednotlivé hordy nepřátel a překonejte ty nejnáročnější překážky v cestě. Projíždějte ulicemi, terminály, poušti a dalšími místy, kde musíte ukázat své dovednosti.

Je potřeba abyste přejeli veškeré zombie nepřátele a nechali za nimi pouze krvavou stopu. Sestřelte je se svou zbraní z automobilu a vylepšujte se. Hra nabízí skvělý systém vylepšování, kde třeba z původního automobilu najednou máte tanky, traktor a další.

Před vámi jsou velmi zajímavé úrovně a hlavně spousta vozidel. Pokuste se neustále vylepšovat a získat co nejlepší skóre. K dispozici je hezké grafické zpracování a zábavy. 

Zároveň se nejedná o vůbec špatně graficky zpracovanou hru a právě naopak má skvělé zpracování. Na nějakou dobu vás dokáže zabavit. Projeďte úrovní co nejrychleji a nezastavujte se. Hlídejte si však stav paliva.

Aplikaci nebo hru si stáhněte zde

Buroň Tomáš

CEO Androiduj.cz at Androiduj.cz
O telefony Android se zajímám od prvopočátku. Nicméně jako první Android telefon jsem měl Samsung Galaxy S3. Od té doby jsem této značce zůstal věrný. Hodně mě zajímají různé veletrhy a konference jako jsou CES, MWC, Google I / O, IFA a spoustu dalších. Zaobírám se i tvorbou Android aplikací v Android Studio.
Umělá inteligence, VR, AR a další technologické vychytávky jsou v mém zájmu a rád o nich píší.

Latest posts by Buroň Tomáš (see all)