Vypnout reklamy

Jedná se o klasickou hru, ve které budete střílet zombie nepřátele a další monstra. Využijte své zbraně a dokončete jednotlivé mise. Stala se naprostá katastrofa. Úkolem je samozřejmě bránit svou základnu před nepřáteli. Celá planeta je pod útokem. Musíte najít jednotlivé díly k tomu, abyste si opravili loď. Dejte si pozor, není to vůbec jednoduché […]

Jedná se o klasickou hru, ve které budete střílet zombie nepřátele a další monstra. Využijte své zbraně a dokončete jednotlivé mise. Stala se naprostá katastrofa.

Úkolem je samozřejmě bránit svou základnu před nepřáteli. Celá planeta je pod útokem. Musíte najít jednotlivé díly k tomu, abyste si opravili loď. Dejte si pozor, není to vůbec jednoduché a můžete rychle zemřít.

Přesouvejte se z jednoho místa na druhé, kryjte se a sestřelujte nepřátele. K dispozici máte moderní zbraně. Krom toho je zde 16 unikátních míst a vzrušující mise. Nechybí proto kvalitní grafické zpracování, které se vám bude 100% líbit.

Aplikaci nebo hru si stáhněte zde

Buroň Tomáš

CEO Androiduj.cz at Androiduj.cz
O telefony Android se zajímám od prvopočátku. Nicméně jako první Android telefon jsem měl Samsung Galaxy S3. Od té doby jsem této značce zůstal věrný. Hodně mě zajímají různé veletrhy a konference jako jsou CES, MWC, Google I / O, IFA a spoustu dalších. Zaobírám se i tvorbou Android aplikací v Android Studio.
Umělá inteligence, VR, AR a další technologické vychytávky jsou v mém zájmu a rád o nich píší.