Vypnout reklamy

Nové android hry tento týden k 5. Květnu

Nové hry k 5.Květnu

Máme tady další týdenní souhrn android her, které se dostaly na mobilní telefon. I tento týden se na Google Play dostaly velice zajímavé hry, které stojí za to si je zahrát. Avšak ne všechny jsou úplně dobré. U některých máme recenze a u některých nikoliv. Tak pojďme se na to podívat.

Battle Bay

Nová hra od vývojářů Rovio. Nejsou zde žádní naštvaní ptáčci. Jedná se totiž o real-time F2P online hru pro více hráčů, kde se souboje odehrávají na vodě.

Android hra Blitz Brigade: Rival Tactics

Originální Blitz Brigade byla spíše zábava z pohledu první osoby. Tato verze hry je tak spíše taktická s real-time boji. Vaším hlavním úkolem je udělat vše proto, abyste zneškodnili nepřátele a přežili.

Propojte neony v této arkádové hře Neogen Beatz

https://www.youtube.com/watch?v=boH6Iy3FPvI

Zajímavá android hra, ve které budete hrát s hudbou v pozadí, podle které se budou jednotlivé neony formovat. Dostaňte se do rytmu a zvládněte celou hudbu.

Home Run High

Kairosoft vytvořilo novou hru tak trošku v retro grafickém kabátku, kde budete řídit jednotlivé  hráče baseballu. Můžete si vybudovat své vlastní hřiště nebo školu, kde budete učit své nové hráče.

Hru stáhněte zde

Lightseekers

Mix fyzikální a karetních soubojů. Epický RPG styl, který vás naprosto vtáhne. Bojujte, vyhrávejte a vylepšujte se v této úžasné hře.

Hru si stáhněte zde

Gladiator Heroes

Na tuto hru čekalo spoustu hráčů. Jedná se o další kombinaci akce a strategických bojů. Váš hrdina bude neustále růst až do takových výšin, kdy si vybudujete silné gladiátorské zázemí.

Stáhněte si perfektní hru