Vypnout reklamy

Na světě je spoustu her, které jsou sice hratelné, ale jenom chvíli. Které hry ale dokáži udržet hráče neustále v zábavě a přitom zájem jen tak neupadne? Nejedná se o žádné nárazové hry, ale hry, které mají svůj příběh a dokážou posunout hráče zase o něco dále. Kingdom Rush Kingdom Rush není jenom nejlepší Tower […]

5.5.2017

Hry, které budou budit zájem ještě několik hodin

Na světě je spoustu her, které jsou sice hratelné, ale jenom chvíli. Které hry ale dokáži udržet hráče neustále v zábavě a přitom zájem jen tak neupadne? Nejedná se o žádné nárazové hry, ale hry, které mají svůj příběh a dokážou posunout hráče zase o něco dále.

Kingdom Rush

Kingdom Rush není jenom nejlepší Tower Defense hra, ale nabízí i opravdu obrovský obsah. Disponuje vyzývajícím dojmem a je opravdu potěšením s hrou strávit delší dobu.

Space Marshals 2 [9.9/10]

Space Marshals 2 vám dá kousek akce, menší míru tichého přešlapování a opravdu dostatek cestiček přes jednotlivé úrovně. Jedná se o opravdu dobrou hru, která získala hodnocení “A”, což je nejlepší.

Android hra Vainglory

Vainglory je hra v arénách. Nabízí strategické možnosti, propracované úrovně a hlavně hru pro více hráčů, kde si právě užijete spoustu hodin zábavy.

GTA San Andreas

Nesmí chybět ani hra GTA San Andreas, ve které si užijete přesně stejný příběh, jako na PC, akorát si vše  zahrajete skrz mobilní telefon. Taktéž zde naleznete tři různé části, kde se všechno bude odehrávat. Jedná se o reálná města jako je Los Angeles, San Francisco nebo Las Vegas. Budete moci hrát automaty, létat s letadla, plavat ve vodě, jezdit s auty a užívat si tak naprosto svobodný svět.

 

Buroň Tomáš