Vypnout reklamy

Android hry souhrn 5 nejlepších her

Vydáno dne: 7.1.2019

Tento týden byl přelomový rok 2018 skončil a máme tady rok 2019. K tomu všemu se však vývoj her nezpomalil a vývojáři dokázali vydat pár dalších her. Někteří z nás se ještě nevzpamatovali z Vánoc a máme tady již další týden roku 2019. Nejlepší hrou se stává Arcane Quest Legends Stáhnout hru z Google Obchodu […]

Tento týden byl přelomový rok 2018 skončil a máme tady rok 2019. K tomu všemu se však vývoj her nezpomalil a vývojáři dokázali vydat pár dalších her. Někteří z nás se ještě nevzpamatovali z Vánoc a máme tady již další týden roku 2019.

Nejlepší hrou se stává Arcane Quest Legends

Jedná se o skvělou akční RPG hru, která je zdarma ke stažení. Lze ji hrát také v offline módu. Není zde žádný systém tříd, takže si můžete svého hlavního hrdinu adaptovat k obrazu svému. K dispozici je však i hra pro více hráčů a spoustu obsahu.

Run Gun Die

Jedná se o skvělou střílečku, ve které budete muset přežívat. Probojujte se přes několik variant úrovní a využívejte své oblíbené zbraně. Před vámi je spousta pokladů.

OutRush

Jedná se o vizuální hru, ve které letíte obrovskou rychlostí přes hudební vlny. Vyhněte se překážkám a posbírejte různé skupiny. Jedná se o vyzývající hru, takže se připravte i na zklamání.

Ramageddon

Multiplayer hra v aréně, kde hrajete s několika hráči z celého světa. Vaším úkolem je dostat z mapy svého nepřítele. Docela zajímavé zpracování.

Buroň Tomáš
Latest posts by Buroň Tomáš (see all)