Vypnout reklamy

Souhrn nových android her za 33. týden

Týdenní souhrn her - 33 týden

Máme tady konec dalšího týdny, a proto je tady ukázka nových her, které za poslední týden vyšly a není toho málo. Jako každý týden byl hrami napěchovaný. Zahrajte si 3D akční hry, multiplayer hry nebo jiné.

Hra Last hope sniper: Zombie war

Městečko, kde jsou nepřátele. Vaším úkolem je zachránit lidstvo, protože právě vy jste jediná naděje na to, aby přežili. Vyzkoušejte si odstřelovací zbraně, kulomety a jiné.

Hra Emergency Driver Sim: City Hero

Jeďte přes obrovské město, k dispozici máte 10 různých automobilů a 50 velice vzrušujících misí. Snažte se třeba dojet na místo, kde hoří, včas. Staňte se hrdinou pro celé město.

Hra Demolition Derby 2

15 závodních tratí, 4 unikátní arény. Jsou zde jak závody, tak demoliční derby. K ovládání máte celkem 20 rychlých aut, tak toho využijte. Krom toho je k dispozici parádní grafika.

Hra Home Street

Budujte, vylepšujte svůj dům. Unikátní hrdinové, vyberte si jestli si zahrajete za muže nebo ženu, změňte vzhled vašeho člověka a ukažte své síly v oblasti designu a pokuste se udělat krásný dům.

Hra Miracle City 2

Parádní městečko, které si budete muset vybudovat úplně od základu. K dispozici je nádherný ostrov. Prozkoumávejte tento ostrov, získávejte zlato a udělejte vše pro pohodlí svých obyvatel.

Hra Underworld city crime 2: Mafia terror

https://www.youtube.com/watch?time_continue=1&v=-Xn24V-dNXI

Hra pro více hráčů, kde budete muset bojovat proti kriminálníkům a využívat veškeré moderní zbraně k tomu, abyste uchránili své lidi. Bojujete proti mafii a teroristům.

Hra Blocky army: City rush racer (Minecraft grafika)

Hra, ve které je grafické zpracování velice podobná Minecraftu. Jednoduchá hratelnost, spousta zbraní a zábava.