Vypnout reklamy

Souhrn nových android her za 37. týden

Souhrn Android her pro 37 týden

Tento týden se dostaly na svět propracované android hry, kde si zahrajete buď to sami nebo s více hráči po celém světě. Krom toho jednotlivé gamesy mají propracované grafické zpracování, takže si užijete jak příběh, tak skvělou grafiku.

Hra Rising Warriors: War Games – The New Order

Převezměte kontrolu nad svou velkou armádou a vtrhněte na území. Zachraňte království před tyranem. Staňte se velmi užitečným velitelem v této úžasné android hře.

Hra War in pocket

Online strategická android hra, kde budete bránit své území. Snažte se rozmístit jednotlivé vojáky na herní úrovni a dělejte vše proto, abyste zvládli ubránit své území. Najměte generály ze druhé světové války. S přáteli můžete komunikovat přes chat.

Hra Pepe Line adventures

Pomozte těmto dvěma lidem, kteří se ztratili v tomto magickém světě. Přesouvejte jednotlivé bloky a udělejte cestu svým hrdinům. Najděte způsob, aby se jim nic nestalo. Věříme, že to zvládnete a dostanete se v pořádku dále.

Hra Mutant fighting arena

Lovte si své mutanty se skvělými schopnostmi. Bojujte proti ostatním hráčům, naučte je, jak bojovat a získejte ocenění pro to, abyste tyto souboje vyhráli. Snažte se dostat co nejvýše to bude možné.

Hra Dead Legend Coldest Winter

Stojíte proti zombie nepřátelům, které zamořili celé ulice města po světové pohromě. Využijte fantastické zbraně k tomu, abyste je odstranili. Když je střelíte do hlavy, tak zemřou okamžitě a to chcete.

Hra Taichi Panda 3: Dragon Hunter

Braňte svůj svět před naprostým zničením. Před vámi stojí temné síly, na které je potřeba aplikovat různé bojové manévry. Pojďte a najděte další dobrodružství. Dělejte si své vlastní týmy a porážejte nepřátele. K dispozici jsou vždy 2 bojové frakce, obrovský svět a hlavně hra s více hráči.

Další hra