Vypnout reklamy

Souhrn nových android her za 38. týden

Vydáno dne: 24.9.2017

Máme za sebou další týden a s tím přichází souhrn nových android her, které se dostaly na mobilní telefony. Jako každý týden jsme se snažili ani jeden den bez hry nevynechat. Chápeme, že některé gamesy byly slabší, ale některé zase lepší. Hra Naval storm Tower Defense Nepřátelská flotila útočí na vaší základnu na ostrově. Je […]

Máme za sebou další týden a s tím přichází souhrn nových android her, které se dostaly na mobilní telefony. Jako každý týden jsme se snažili ani jeden den bez hry nevynechat. Chápeme, že některé gamesy byly slabší, ale některé zase lepší.

Hra Naval storm Tower Defense

Nepřátelská flotila útočí na vaší základnu na ostrově. Je potřeba překonat veškeré útoky, rozestavět své vojska a užít si tak excelentní grafické zpracování, 3 různé obtížnosti a 32 velice zajímavých misí v kampani.

Hra Virtual Dad: Ultimate Family Man

Pomozte tatínkovi překonat denní rutinu a dokončete jednotlivé mise. Zahrajte si na tatínka a manžela v domácnosti, který musí pomoci své manželce s dětmi a úkoly v domácnosti. Budete třeba grilovat, pomáhat v kuchyni, hledat ztracené věci, hrát si se psy.

Hra Steampower 1830: Railroad tycoon

Jedna senzační hra, kde budete stavět nejrůznější koleje, kupovat lokomotivy, stavět města a vytvářet si tak skvělé impérium. Vyzkoušejte si opravdu vše proto, abyste se dostali se svým nákladem na konec hry v pořádku. K dispozici je 30 Evropských map v kampaní a několik různých budov.

Hra Detention: Escape game

Logická android hra ve které prozkoumáváte nejrůznější pokoje kolem sebe. Nicméně je potřeba získat klíč, protože bez něho jste naprosto nahraní. Překonejte překážky, posbírejte různé objekty a dostaňte se dále.

Hra Combat blocks survival online

Bojujte proti silným nepřátelům na různých mapách. Aplikujte veškeré možné zbraně k tomu, abyste zápasy vyhrávali. Neustále se vám zbraně budou měnit. K dispozici je minecraftová grafika, spousta map a boj s ostatními hráči.

Hra San Andreas crime simulator game 2017

Dokončujte jednotlivé úkoly kriminálních hrdinů, spáchejte různé loupeže, ukradněte auta a bojujte proti policiím. Hra nabízí opravdu velký svět a několik různých vozidel, které můžete využít. Avšak nemá to co do činění s GTA: SAN ANDREAS.

Hra Super Panther Flying Hero City

Chraňte své území se svým superhrdinou. Snažte se zabít veškeré bandity a teroristy v této akční hře. Plňte jednotlivé úkoly, které se velice liší. Grafické zpracování je na vysoké úrovni. Aplikujte veškeré schopnosti k tomu, abyste protivníka porazila co to jen půjde.

Můžeš to zkusit vyhledat

Buroň Tomáš