Vypnout reklamy

Aplikace Datally

Vydáno dne: 30.11.2017

Google vydal novou aplikaci, která se soustředí hlavně na uživatelé nízkého FUP. U nás v ČR má spousta lidí FUP okolo 1GB, což znamená, že stačí na pouhé prohlížení internetu nebo stahování emailu. V případě zhlédnutí videí nastává problém v rychlém čerpání. Nicméně je více aplikací, které FUP čerpá a ani o tom nevíte. [wp-review] […]

Google vydal novou aplikaci, která se soustředí hlavně na uživatelé nízkého FUP. U nás v ČR má spousta lidí FUP okolo 1GB, což znamená, že stačí na pouhé prohlížení internetu nebo stahování emailu. V případě zhlédnutí videí nastává problém v rychlém čerpání. Nicméně je více aplikací, které FUP čerpá a ani o tom nevíte.

[wp-review]

Šetříme data s aplikací Datally

Google vyvinul tuto aplikaci za účelem, aby každý uživatel měl kontrolu nad svými aplikacemi a dokázali si tak ušetřit pár MB. Jsou zde k dispozici grafy, které ukazují hodinovou, týdenní a měsíční spotřebu. Máte také možnost kdykoliv vypnout tento šetřič dat.

Díky kontrole aplikací máte také možnost zablokovat takové aplikace, které berou v pozadí opravdu hodně MB. Datally byl stvořen také pro informování uživatele o veřejné wi-fi sítě. Přes aplikaci můžete síť ohodnotit pro další uživatelé. Google testoval aplikaci na filipínách a to několik měsíců. Většina lidí ušetřila až 30% jejich dat.

Aplikace je dostupná pro Android 5.0 a výše.

Buroň Tomáš