Vypnout reklamy

Android O oficiálně příští týden?

Jak už určitě víte, tak Android O je vy vývoji. K dispozici již byla 4 verze beta pro vývojáře, která značí, že je poslední před finální verzi systému. Jenže jak už to tak bývá, tak do poslední chvíle je vydání nového systému Android O velká neznámá. Spekuluje se, že příští týden by se měl systém […]

Android O příští týden?

Jak už určitě víte, tak Android O je vy vývoji. K dispozici již byla 4 verze beta pro vývojáře, která značí, že je poslední před finální verzi systému. Jenže jak už to tak bývá, tak do poslední chvíle je vydání nového systému Android O velká neznámá.

Spekuluje se, že příští týden by se měl systém oficiálně představit. Mluví se o tom, že právě příští týden dostanou telefony Pixel nový systém Android O. Jak už to tak bývá, tak nejprve aktualizaci obdrží telefony společnosti Google a až poté (po dlouhé době) telefony jako je Samsung, Huawei, LG a další značky.

Žádný deadline, efektivní práce zaměstnanců

Google neoznamuje datum vydání svého systému. Důvod? Až bude hotový, tak bude hotový. Zaměstnanci, kteří na systému pracují nejsou tak tlačeni nějakým „deadline“ a dokážou i přesto pracovat efektivně, protože je to baví.

Když se podíváme zpátky, tak minulý rok Android 7.0 Nugát vyšel na Nexus telefony 22. srpna