Hra na mobil Bridge Constructor

Bridge Constructor je velmi popupálární hra co se týče oblasti budování mostů. Vaším úkolem je totiž vytvořit tak silný most, který udrží i ty nejtěžší věci Tentokrát se dostáváte do středověku, kde musíte použít veškeré nástroje k tomu, abyste udělali tento most opravdu pevným. Dnes nebudete převážet přes tento most těžké náklady, ale budou projíždět různá […]

Bridge Constructor Medieval

Bridge Constructor je velmi popupálární hra co se týče oblasti budování mostů. Vaším úkolem je totiž vytvořit tak silný most, který udrží i ty nejtěžší věci Tentokrát se dostáváte do středověku, kde musíte použít veškeré nástroje k tomu, abyste udělali tento most opravdu pevným.

Dnes nebudete převážet přes tento most těžké náklady, ale budou projíždět různá vojska, koně a lidé. Vyberte si z několika konstrukčních materiálů, které použijete v této hře. Jste tak trošku limitování pohyby, takže si musíte pořádně rozvrhnout, jak danou konstrukci upevníte.

Barevné zobrazení každé části konstrukce zobrazuje, jak moc je daná část vytížená. Pokud bude až příliš červená, tak praskne a vaše jednotky se propadnout do propasti, což pro vás znamená velký problém a musíte to rychle opravit.

Aplikaci stáhnete níže