Hra na mobil Conduct THIS!

Hlavním úkolem v této hře je to, abyste nikdy do nikoho nenarazili, pokud se tak stane, tak zažijete obrovskou explozi. Hra disponuje velmi jednoduchým ovládáním. Převezte veškeré pasažéry na své místo v naprostém bezpečí. Co ve hře Conduct THIS! zažijete Dostaňte se do cílové stanice, přepínejte výhybky a vyhněte
Android hra Conduct THIS!

Hlavním úkolem v této hře je to, abyste nikdy do nikoho nenarazili, pokud se tak stane, tak zažijete obrovskou explozi. Hra disponuje velmi jednoduchým ovládáním. Převezte veškeré pasažéry na své místo v naprostém bezpečí.

Co ve hře Conduct THIS! zažijete

Dostaňte se do cílové stanice, přepínejte výhybky a vyhněte se také všem kolizím. Odemkněte nové vlaky, a získejte přístup do mnohem hezčích míst. Získejte také nějaké ocenění za váš postup hrou.

Díky jednoduché intuitivní hratelnosti je hra opravdu pro všechny. Odemykají se vám známé vlaky jako je třeba Francouzký TGV  nebo Japonsky Shinkansen. 

Conduct THIS! – Train Action
Conduct THIS! – Train Action
Recenze hry Conduct THIS!
 • 9.3/10
  Grafika - 9.3/10
 • 10/10
  Zábava - 10/10
 • 10/10
  Hratelnost - 10/10
 • 9.5/10
  Optimalizace - 9.5/10
9.7/10

Shrnutí hry Conduct This!

Android hra Conduct This! byla vydaná v roce 2016 v prosinci. Vyžaduje android ve verzi 4.4 a rozjede se tak na většině těchto zařízeních s tímto systémem, které byly oficiální cestou aktualizovány.
Hra pochází od vývojářů Northplay z Dánska. Je dostupná jíž pro hráče od 3 let.

Sending
User Review
5 (1 vote)