Hra na mobil Construction Machines 2016

Pokud jste fanoušky konstrukce nebo destrukce, tak tato android hra je to pravé pro vás. Staňte se šéfem své stavařské společnosti. Usedněte za volant a ovládejte hned několik různých vozidel. Vybudujte krásná místa. Stavějte domy, parky, kempy. Co ve hře Construction Machines 2016 zažijete Zahrajete si třeba na jeřábníka
Construction Machines 2016 android hra

Pokud jste fanoušky konstrukce nebo destrukce, tak tato android hra je to pravé pro vás. Staňte se šéfem své stavařské společnosti. Usedněte za volant a ovládejte hned několik různých vozidel. Vybudujte krásná místa. Stavějte domy, parky, kempy.

Co ve hře Construction Machines 2016 zažijete

Zahrajete si třeba na jeřábníka nebo na řidiče buldozeru a další dva stroje. Musíte se chovat naprosto stejně a dělat vše tak, abyste postavili danou budovu. Budete třeba převážet písek z jedné strany na druhou, abyste poté mohli vztyčit budovu.

Máte možnost nákupu, vývoje a starat se tak o celkové provozní náklady, které se týkají právě firmy. K dispozici je přes 20 možností, jak si své vozidlo vylepšit a dostat se dále. Pracovat budete v jakémkoliv počasí. Staňte se bohatým na stavbách, které jsou exkluzivní pro město.

Aplikaci stáhnete níže

 • 10/10
  Grafika - 10/10
 • 9/10
  Ovládání - 9/10
 • 9.5/10
  Zábava - 9.5/10
 • 10/10
  Optimalizace - 10/10
9.6/10
Sending
User Review
0 (0 votes)