Vypnout reklamy

Hra na mobil Cut the Rope

Ilustracni fotografie

Dnes vám přinášíme Cut the Rope, od ktérého se jen tak neodtrhnete.Přitom smysl hry je jak jinak než jednoduchý. Vaším úkolem je v každém levelu nakrmit malou roztomilou příšerku pojmenovanou Om Nom, která ráda bonbónky. Jenže to není vše. Během cesty laskominy k příšerce musíte posbírat tři hvězdy, abyste mohli dál (k úspěšnému dokončení není třeba sebrat všechny tři, ale čím více jich seberete, tím máte lepší skóre). K tomu vám slouží různá lana, vznášející se balónky a další. Jak už sám název hry napovídá, lana musíte různě přeřezávat a často musíte zapojit své mozkové závity, stejně tak hbitost.

cuttherope1 173x260 Cut the Rope další povedená návykovka  cuttherope2 173x260 Cut the Rope další povedená návykovka

Spoustu levelů zvládnete hned na první pokus. Pouze přejedete po displeji prstem, přeříznete lano a bonbón nasměrujete přímo k příšerce. Ne vždy to je ale tak snadné, a tak někdy není na škodu trochu zapřemýšlet. Nicméně i hraním na náhodu se dá uspět. Ale to určitě rychle poznáte. Stejně rychle si osvojíte i ovládání, které je snadné a intuitivní.

Abychom ale pořád nemluvili jen o lanech, pomáhat vám budou také nadnášející bubliny, které zachytí bonbón a nesou ho nahoru. Bublinu pak klepnutím prasknete a bonbón si to namíří strmě k zemi. Zejména tady se musí tah promyslet. K dispozici jsou také gumová lana nebo fukary. Zničit váš bonbón se zas budou snažit pavouci. Na každou novou vychytávku ale budete vždy zavčasu upozorněni.

A k tomu všemu hra skvěle vypadá. Povedená grafika a zpracování dává Cut the Rope ještě další plusové bodíky navíc a mě tak nezbývá nic jiného, než vám hru doporučit. Ale předem varuji, je to návykové! Navíc se můžeme od vývojářů těšit na další a další levely.

Cut the Rope
Price: Free+