Hra na mobil PAW Patrol: Rescue Run HD

Pomozte šesti velmi roztomilým štěňátkům, kteří mají unikátní schopnosti a rozjeďte záchranou akci v krásné krajině. V této android hře potkáte spoustu hrdinů z různých kreslených seriálů. Vyberte si jedno štěňátku a vydejte se na cestu plných překážek a nebezpečí. Jedná se opravdu o týmovou hru, takže je velmi důležité, abyste pomáhali
PAW Patrol: Rescue Run HD android hry

Pomozte šesti velmi roztomilým štěňátkům, kteří mají unikátní schopnosti a rozjeďte záchranou akci v krásné krajině. V této android hře potkáte spoustu hrdinů z různých kreslených seriálů. Vyberte si jedno štěňátku a vydejte se na cestu plných překážek a nebezpečí.

Jedná se opravdu o týmovou hru, takže je velmi důležité, abyste pomáhali ostatní štěňátkům. Využijte své schopnosti k tomu, abyste zachránili svého kamaráda.

PAW Patrol: Rescue Run
PAW Patrol: Rescue Run

Jedná se o naprosto novou hru, kterou prozatím moc lidí nezná. Je na čase to změnit. Se svými štěňátky budete moct přeskakovat přes různé propasti a ocitnete se ve třech různých oblastech. Pomáhejte si, objevujte nové věci a získávejte ocenění.

 

Shrnutí

Skvělá android hra, kterou byste neměli za žádnou cenu minout. Stačí si ji jenom vyzkoušet. Vše záleží na vás. Hra je opravdu dobrá v roztomilém grafickém zpracování.

 

 

 

  • Optimalizace
  • Ovládání
  • Grafika
4.7

Pouze několik úvodních vět

Optimalizace – funguje od verze 2.3.3, ale vzhledem ke grafice se jedna o dobrou optimalizaci. Hlavní je, že hra funguje taktéž na tabletu.

Ovládání – jednoduché dotykové ovládání

Grafika – hezké grafické zpracování ve 3D.