Hra na mobil Road Panic

Zahrajte si android hru, ve které budete muset ovládat provoz. Dávejte si velký pozor, aby se nestala žádná nehoda.  Musíte řídit automobily, aby věděli, kam mají vlastně jet.  Hlídejte také stav semaforů na jednotlivých křižovatkách a v případě potřeby ujednejte nápravu. Mezi řízení provozu také patří odklízení nehody z cesty. Pokud
Android hra Road Panic

Zahrajte si android hru, ve které budete muset ovládat provoz. Dávejte si velký pozor, aby se nestala žádná nehoda.  Musíte řídit automobily, aby věděli, kam mají vlastně jet.  Hlídejte také stav semaforů na jednotlivých křižovatkách a v případě potřeby ujednejte nápravu.

Mezi řízení provozu také patří odklízení nehody z cesty. Pokud se někdo vybourá, tak je zapotřebí, abyste je co nejdříve dostali z cesty a odblokovali cestu. Ovšem snažte se o to, aby se nic takového nestalo.

Hra nabízí opravdu krásné grafické prostředí a více než 70 úrovní. Krom toho jsou tady dva herní módy, které si zaručeně oblíbíte. Pokud máte nudný den, nudíte se v práci, tak proč si něco takového na chvíli nezahrát. 

The app was not found in the store. 🙁

Pojďte se podívat na herní video přímo ze hry.

https://www.youtube.com/watch?v=PsdQ2iGYu7U

 

 

  • Optimalizace
  • Hratelnost
  • Zábava
4

Pouze několik úvodních vět

Jedná se o zábavu na pár hodin. Hratelnosti jsme dali pouze 3 body a to z toho důvodu, že se v některých částech hra velmi špatně ovládala.