Vypnout reklamy

Hra na mobil RollerCoaster Tycoon Classic

Určitě znáte hru RollerCoaster Tycoon z PC, kde jste stavěli různé horské dráhy a snažili se udělat svůj nejlepší park, kam budou chtít
Android hra RollerCoaster Tycoon Classic

Určitě znáte hru RollerCoaster Tycoon z PC, kde jste stavěli různé horské dráhy a snažili se udělat svůj nejlepší park, kam budou chtít návštěvníci s radostí chodit. Hra disponuje opravdu skvělou hratelností.

Co ve hře RollerCoaster Tycoon Classic zažijete?

Hráč si užije plnohodnotnou hru z PC. Užijte si parádní návrhy budov a ze začátku si na všechno půjčujete. Navrhněte si svůj park a udělejte vše proto, abyste prošli přes všech 95 klasických scenérií hry. Zvuky jsou naprosto totožné jako z PC verze.

Uživatelské rozhraní je trošku jiné, ale funkce jsou naprosto totožné. Dělejte vše proto, aby byli návštěvníci spokojeni a vy získali dostatek peněz na rozvoj. Jednoduché to zrovna nebude, ale můžete sledovat, jak rychle jezdí, měnit ceny horských dráh, požadovat inspekci, ovládat rychlost a také zkrátit čekací doby.

RollerCoaster Tycoon® Classic
Price: CZK 159.99+

Recenze hry
 • 8/10
  Grafika - 8/10
 • 10/10
  Zábava - 10/10
 • 10/10
  Ovládání - 10/10
 • 9.6/10
  Optimalizace - 9.6/10
9.4/10

Shrnutí android hry

Jedná se o android hru, která převzala PC hru a převedla do mobilní verze. Jedná se tak o hru od vývojářů Atari a vyžaduje android ve verzi 4.0.3 a výše.
Podle uživatelů se jedná o velmi propracovanou android hru a asi jednu z nejlepších tycoon her.

Sending
User Review
5 (1 vote)