Hra na mobil Running Man 3D

Novinka v oblasti android her a jedná se o naprostou senzační hru, ve které si musíte hlídat vaše záda, aby se vám nic nestalo. Vydejte se na trať a utíkejte neustále kupředu. Nesmí vás zastavit žádná překážka. Úvod do android hry Running Man 3D Nejlepší na této android hře je právě to, že probíháte několika místy, […]

1 - Running Man 3D download

Novinka v oblasti android her a jedná se o naprostou senzační hru, ve které si musíte hlídat vaše záda, aby se vám nic nestalo. Vydejte se na trať a utíkejte neustále kupředu. Nesmí vás zastavit žádná překážka.

Úvod do android hry Running Man 3D

Nejlepší na této android hře je právě to, že probíháte několika místy, takže nepoběžíte neustále v nějakém městě, kde je vše kolem vás stejné. Vše se bude měnit, takže to pro vás bude lepší zábavy. Snažte se utíkat tak dlouho, jak jen to půjde. Probíhat budete přes parky, letiště a města.

Hra si pro vás připravila vzrušující týmové mise. Vytvořte si tým o třech hrdinů (můžete vidět na videu) a eliminujte ostatní běžce. Pokud dokončíte cíl mise, tak vyhráváte.

Výborné je i to, že hra není jen o běhání, ale také i o akci, protože musíte útočit na ostatní běžce. Využijte věci strategicky pro vaše útoky a nikdy neukazujte záda! Mise jsou v této android hře opravdu velmi důležité, takže se nezapomeňte vylepšovat, abyste nezemřeli.

Grafické zpracování této android hry?

Na velmi dobré úrovni. Očekávejte realisticky vypadající mapy, které dají hraní nový rozměr. Samozřejmě není to žádná PC hra typu Crysis nebo něco podobného, ale na mobilní telefony se opravdu hodí. Navíc si ji dokážou zahrát téměř všichni, protože vyžaduje minimálně android ve verzi 2.3

Je zde online mód, možnost hry s kamarády?

Samozřejmě si můžete pozvat do hry své kamarády, ale utíkejte co nejrychleji, pokud chcete být nejlepší, protože v opačném případě propadnete v žebříčku za vaše kamarády. Přijměte výzvu a dejte se do toho.

Proto je velmi důležité, abyste byli připojeni k internetu díky real-time zápasům.

Jsou zde platby uvnitř android hry?

Samotná android hra je zdarma, ale jsou zde věci, které se dají zaplatit reálnými penězi. Pokud věc nakoupíte, tak už není návratu zpět. Proto buďte opatrní a nejlépe si nic nekupujte a vše si pomalu vybudujte. Bude to trvat delší dobu, ale ušetříte peníze, které se vám mohou hodit někde jinde.

 

Fotogalerie ze hry

2 - Running Man 3D download

2 – Running Man 3D download

Přijďte si zahrát i další oddechové / akční hry

Stáhni si i android aplikace

Video z Running Man 3D

Pokud vás baví nekonečné běžecké hry, tak budete zaručeně spokojení. Zahrát si můžete podobné hry přímo ve vašem prohlížeči na herním serveru Afrodita.name.

 • Neustále se mění prostor, ve kterém hrajete
 • Zahrajte si i s kamarády
 • Vylepšujte si svého hrdinu
 • Budujte si své skóre v žebříčku
The app was not found in the store. 🙁

Další informace o této skvělé android hře Running Man 3D

 

 • 10/10
  Optimalizace - 10/10
 • 9/10
  Grafika - 9/10
 • 10/10
  Zábava - 10/10
 • 10/10
  Hratelnost - 10/10
9.8/10

Pouze několik úvodních vět

Vyžaduje Android
2.3 a vyšší

Aktuální verze
1.0.4

Velikost
69M

Sending
User Review
0 (0 votes)