Vypnout reklamy

Ovládejte svého hrdinu a stavějte si mosty přes jednotlivé platformy. Musíte tak přenést spoustu dalších lidí za vámi, které se budou snažit procházet přes tyto mosty. Hra nabízí spoustu věcí a objektů k odemknutí. Teď záleží jen na vás, kudy se vydáte a kam se svým malým hrdinou půjdete. Cesty jsou tady opravdu zvláštní. Hra […]

Ovládejte svého hrdinu a stavějte si mosty přes jednotlivé platformy. Musíte tak přenést spoustu dalších lidí za vámi, které se budou snažit procházet přes tyto mosty.

Hra nabízí spoustu věcí a objektů k odemknutí. Teď záleží jen na vás, kudy se vydáte a kam se svým malým hrdinou půjdete. Cesty jsou tady opravdu zvláštní.

Hra nabízí hezké grafické zpracování a hlavně jednoduché ovládání, což se na tuto hru opravdu hodí, protože se řadí mezi oddechové. Dejte si pozor, abyste sami se svými lidmi nespadli do propasti.

Aplikaci nebo hru si stáhněte zde

Super Plank!
Price: Free

 

Buroň Tomáš

CEO Androiduj.cz at Androiduj.cz
O telefony Android se zajímám od prvopočátku. Nicméně jako první Android telefon jsem měl Samsung Galaxy S3. Od té doby jsem této značce zůstal věrný. Hodně mě zajímají různé veletrhy a konference jako jsou CES, MWC, Google I / O, IFA a spoustu dalších. Zaobírám se i tvorbou Android aplikací v Android Studio.
Umělá inteligence, VR, AR a další technologické vychytávky jsou v mém zájmu a rád o nich píší.