Vlajkové telefony roku 2015 od Samsungu dostanou Android Oreo

Vypadá to, že i starší mobilní telefony od Samsungu dostanou nový systém Android Oreo. Jde vidět, že i tři roky staré telefony dostávají od Samsungu podporu. Bude se tak jednat o Samsung Galaxy S6, S6 Edge, S6 Edge+ a Note 5. T-Mobile na oficiálních stránkách zveřejnil informaci, že výrobce tohoto mobilního telefonu souhlasil s podporou […]

Android Oreo

Vypadá to, že i starší mobilní telefony od Samsungu dostanou nový systém Android Oreo. Jde vidět, že i tři roky staré telefony dostávají od Samsungu podporu. Bude se tak jednat o Samsung Galaxy S6, S6 Edge, S6 Edge+ a Note 5.

T-Mobile na oficiálních stránkách zveřejnil informaci, že výrobce tohoto mobilního telefonu souhlasil s podporou nového systému Android Oreo. Není to však ani poprvé, co slyšíme o tom, že telefon Galaxy S6 obdrží Android Oreo.

Podpora Samsungu taktéž potvrdila tuto informaci a má se právě dostat na mobilní telefony Samsung Galaxy S6 někdy v Únoru tohoto roku. Je to úžasná zpráva. Nicméně firma jako taková nic oficiálně nevydala, ale pokud to potvrdila i podpora Samsung, tak věříme, že tomu tak bude.

Samsung Galaxy S6 Android Oreo

Samsung Galaxy S6 Android Oreo