Vypnout reklamy

Nedávno jsme sepisovali časovou osu nového telefonu Android P Beta 3 a již se blíží ke své finální fázi. Google právě včera oznámil novou Android P Beta 3, což je již první kandidát na finální verzi. Nicméně musí projít ještě menším testováním.

Oficiální rozhraní Android P API byly dokončené s předchozí beta verzí. Právě tato verze má všechno vyladit, opravit problémy, valadit výkon. Žádné nové funkce se tentokrát tady neobjevily, ale Google posouvá systém ke stabilní verzi, která se má objevit na trhu někdy v srpnu nebo září.

Máte možnost manuálně tuto aktualizaci nainstalovat na své telefony Pixel. Pokud již máte beta verzi 2, tak můžete očekávat notifikaci na verzi beta 3 a to během několika dní.

Mohlo by se Vám líbit...

Můžete navštívit další stránky tohoto webu, kde jsme pro vás vybrali, co by vás mohlo zajímat nejvíce. Víte o tom, že na stránce ukrýváme slevový 10% kupón, který můžete použít v našem obchodě s PC hrami? Kupón naleznete ve hře, kde je otevřený svět a spousta zabijáků. Je dostupná na PC i na mobil.