Vypnout reklamy

Android Pay míří do České republiky!

V březnu tohoto roku Google oznámil, že Android Pay zamíří na dalších pět trhů po celém světě a to včetně Brazílie. Teď to vypadá, že tomu opravdu teď tak bude. Nicméně my osobně jsme dostali pozvánku do Google na 14. Listopadu, kde nás zve právě na představení této platformy. Jak vidíte, tak mimo Brazílií, tak […]

Android Pay

V březnu tohoto roku Google oznámil, že Android Pay zamíří na dalších pět trhů po celém světě a to včetně Brazílie. Teď to vypadá, že tomu opravdu teď tak bude. Nicméně my osobně jsme dostali pozvánku do Google na 14. Listopadu, kde nás zve právě na představení této platformy.

Jak vidíte, tak mimo Brazílií, tak i Česká Republika se dočká této služby ve stejný den. Spuštění služby je taktéž naplánováno na 14. Listopadu. Nemůžeme se dočkat, až Android Pay vyzkoušíme v obchodech. Schyluje se tak k tomu, že již brzy nebudeme nosit obrovské peněženky a v nich budeme mít bankovky. Samozřejmě nějakou hotovost doma mít budeme, nicméně všechno je pomalu bezdrátové, elektronicky a terminál může být kdekoliv.

https://www.youtube.com/watch?v=OueObu2aA_M&ab_channel=Android

Do aplikace Android Pay vložíte svou kreditní, debetní karty a můžete začít nakupovat v obchodech, aplikace nebo online. Patří sem i věrnostní karty, to znamená vlastně celá vaše peněženka krom  občanského průkazu, řidičáku a dalších věcí, které budou brzy taktéž sjednocené.

Už žádné přehazování mezi peněženkou a telefonem. S Android Pay jednoduše přiložíte a zaplatíte, jen nezapomeňte telefon odemknout.